5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2020-2021

--

--

Kardašova Řečice se rozešla smírně s Českými Velenicemi

16

Domácí šli v utkání do vedení a navíc měli výhodu jednoho muže v poli. Hosté přesto srovnali a o chvíli později se srovnal i počet hráčů na hrací ploše. Ze závěrečného tlaku hosté branku nevytěžili a utkání tak skončilo remízou 1:1.

TJ Lokomotiva České Velenice
Karel Macho: Utkání začalo ve slušném tempu a s řadou nepřesností v rozehrávce. První poločas byl poměrně vyrovnaný a střídavě měla jedna strana mírně navrch. Do druhé části utkání jsme chtěli zpřesnit přechodovou fázi do útoku a tím vytvořit větší tlak na obranu soupeře. Na začátku poločasu jsme zahrávali slibnou standardku z hranice velkého, která se nám vůbec nepovedla a po dalších chybách jsme rázem prohrávali. Postupně ubíhal čas a my jsme si nedokázali vytvořit žádné příležitosti k vyrovnání. V 75. minutě jsme proto poslali na hřiště dalšího zkušeného útočníka Škáchu. Hru jsme více otevřeli a to nás chvíli na to stálo vyloučení Srpka, který po druhé žluté šel pod sprchy. Paradoxně nás toto nakoplo a již v 82. minutě prokázal své zkušenosti Škácha, který předložil tutovku Jabůrkovi, který vyrovnal stav utkání. I v deseti nás najednou bylo všude plno a dále jsme se snažili otočit stav utkání na naší stranu. Banašík hlavičkoval do břevna, Fiala netrefil prázdnou bránu atd. Navíc domácí hráč uviděl v 85. minutě taktéž druhou žlutou a počet hráčů se tím vyrovnal. Náš tlak trval do konce utkání a věřil jsem, že přidáme další branku. Bohužel tentokrát nebylo štěstíčko na naší straně. Vzhledem k vývoji utkání jsme i přesto s bodem spokojeni, protože i v deseti jsme prokázali velkou vůli po vítězství.