4.kolo, Jihočeský | Písek | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Derby ovládli domácí

0

Derby mezi Protivínem a Krčí mělo být podle dosavadních výsledků obou týmů vyrovnané. Od začátku utkání bylo ale zjevné, že domácí celek je na zápas velmi dobře připraven. Domácí celý zápas ovládali hru a hosté se dostávali do zakončení jen zřídka. Protivín proměnil svůj tlak v 29. minutě první brankou, která byla jedinou trefou prvního poločasu. V druhém poločasu se obraz hry nezměnil  přinesl pouze jedinou branku, kterou po zmatku v pokutovém uzemí vstřelil proměnil v 52. minutě Petr Sládek. Protivín zaslouženě vyhrál a jen díky hostujícímu brankáři Jiřímu Kozmovi zápas skončil "pouze" 2:0.

FK Protivín B
A. Kubička [-] - P. Burda [-] , J. Křišťál [-] , P. Bartuška [-] (70. D. Ruczkowski [-] ) , V. Cina [-] , L. Ruczkowski [-] , L. Veselý [-] (46. M. Soumar [-] ) , M. Fiala [-] (46. T. Soumar [-] ) , j. Honzík [-] , K. Srkal [-] , P. Sládek [-]

TJ Sokol Krč
J. Kozma [-] - L. Klomfar [-] , M. Zoch [-] , B. Smítka [-] (70. J. Kieweg [-] ) , P. Hošek [-] - K. Holec [-] , L. Štumpfal [-] , J. Jelínek [-] (63. M. Kocanda [-] ) , K. Zborník [-] - S. Anděl [-] , J. Zima [-]

ŽK: 54. T. Soumar , 60. M. Soumar , 78. V. Cina - 83. J. Zima .
Hráči zápasu: P. Sládek - S. Anděl .
Místo: Protivín. Počet diváků: 200. Rozhodčí: Žemlička Tomáš - RYCHLÝ František (N), BÍNA Zdeněk (N).