3. J. Žíla , 8. J. Bajer , 36. J. Kučera (p.) , 51. J. Žíla , 65. J. Žíla - 27. P. Navrátil
8

Žila přispěl hattrickem k jasné výhře nad Polnou.

Domácí po půli vedli

Hned ve 3. minutě důrazný Žila obral o míč váhavého gólmana hostí Čermáka a domácí vedli - 1:0. O pět minut později si na krásný pas za obranu naběl Bajer a samostatný nájezd proměnil střelou podél brankáře - 2:0. Ve 27. minutě se dostali hosté k ojedinělé standardní situaci. Šerý našel Navrátila a ten tvrdou hlavičkou nedal Kubátovi šanci - 2:1. Hosté přece jenm ožili, ale ve 36. minutě si došel pro faul Fikar a Kučera penaltu pohodlně proměnil - 3:1.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí po přestávce drželi míč a nakonec přidali další dvě branky. V 51. minutě přečíslili na pravé straně Štědrým s Fikarem hostující obranu a centr durhého jmenovaného po chybě brankáře Čermáka doklepl do sítě důrazný Žila - 4:1. V 65. minutě vybojoval míč ve středu pole Kučera a vyslal do brejku Žila, který obešel brankáře a do prázdné branky zkompletoval hattrick - 5:1. Poté i přes další šance domácích další branka nepadla.

Havlíčkův Brod hraje v dalším kole doma s Velkou Bíteší. Polná hostí Starou Říši.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Josef Soural (trenér): Začátek byl z říše snů. Třetí branka rozhodla o tom, že jsme se zklidnili. Druhou půli jsme odehráli v klidu, vytvořili jsme si šance a přidali další dvě branky.

J. Kubát [-] - O. Štědrý [-] , M. Cakl [-] , A. Dejl [-] , P. Malimánek [-] - J. Pabousek [-] , J. Kučera [-] - J. Žíla [-] (79. J. Henek [-] ) , J. Bajer [-] (76. J. Peca [-] ) , M. Šilhart [-] (85. J. Synecký [-] ) , D. Fikar [-] (87. D. Henek [-] ) -