--

--

27. A. Jasenský (p.) , 49. J. Kiška , 51. M. Schlehr , 57. J. Pančochář , 89. A. Bahounek - 45. M. Pecuch (p.) , 88. F. Labuda
9

Říká se, že se historie neopakuje. Po dnešním utkání se Benešovští přesvědčili, že to nemusí být vždy pravda! Po půlhodině bylo evidentní, že hlavní rozhodčí jako přes kopírák píská obdobně jak před časem ve Vyškově….

Remíza

V 10. minutě se dostali domácí do první šance, po centru Přikryla F. však Přikryl Š. těsně minul levou tyč. Gólem neskončila ani akce Schlehra v 16. minutě, hlavička Markoviče z malého vápna cíl netrefila. Scóre se neměnilo ani v 18. minutě, brankář Chvěja stačil vykopnout balón z brankové čáry po střele Malého. Ve 22. minutě se hosté nestačili divit po nařízení přímého kopu z hranice velkého vápna, ale střela Pančocháře skončila jenom v dobře postavené zdi! Ve 24. minutě nenašel přesnou mušku ani hostující Krejčí, z přímého kopu v dobré pozici branku přestřelil. Vlna adrenalinu se vzedmula ve 27. minutě, k údivu všech na hřišti nařídil rozhodčí pokutový kop a takový dárek se neodmítá – Jasenského střelu Chvěja vyrazil, ale od tyče skončila v brance – 1:0… Aby toho nebylo málo viděl za běžný zákrok hostující Alhassan žluto kartu!!! Po uklidnění vášní pálil Gebauer ve 31. minutě těsně nad břevno svatyně domácích. Hosté se neradovali z vyrovnání ani ve 36. minutě, po Musilově pasu pálil Pecuch, brankář Semanko však jeho střelu k pravé tyči přilepil na svou hruď. Na hřišti to znovu vřelo ve 38. minutě, po druhé žluté kartě se šel Alhassan předčasně sprchovat!!! Ve 45. minutě rozpálil rozhodčí pro změnu domácí, obránce poslal Gebauera zápasnickým chvatem k zemi, z nařízené penalty Pecuch vyrovnal na – 1:1!

Gólové hody

První šanci domácích zazdil ve 48. minutě Malý, který po rohovém kopu Pančocháře netrefil ze dvou kroků prázdnou branku! Štěstí stálo při domácích ve 49. minutě, po přímém kopu Gebauera trefil NyanzuAka na brankové čáře jenom domácího gólmana! Ten dlouhým výkopem našel na půlící čáře osamoceného Kišku pro kterého nebyl problém poslat balón do opuštěné branky hostů – 2:1! Než se stačili hosté z tohoto šoku vzpamatovat prošel jejich obranou Kiška a Schlehr u levé tyče pojistil vedení Viktorie na – 3:1!!! To však ještě nebylo pro hosty všechno. V 57. minutě provětral obranu hostů Přikryl Š. a pro nabíhajícího Pančocháře nebylo problémem zvýšit stav na – 4:1. Ani za tohoto stavu hosté nesložili zbraně a snažili se výsledek zkorigovat. V 59. minutě tečoval domácí Přikryl F. střelu Gebauera, ale Semanko gólové nebezpečí zažehnal. Gólem neskončila v 61. minutě ani akce Skrocha, kterou střelou z voleje zakončil Labuda, ale cílové zařízení minul. Hosté se ale z gólu přece jen radovali, v 88. minutě se po rohovém kopu skvěle uvolnil Labuda a snížil stav na – 4:2. Radost hostů měla jepičí život. Konečnou podobu výsledku dal v 89. minutě Bahounek po úniku Vašulky – 5:2! Hosté si tak i po druhém utkání pod taktovkou hlavního rozhodčího odvážejí domů stejný výsledek jako z Vyškova a k tomu je těžké něco dodat…. Hodnocení výkonu rozhodčího patří kompetentním orgánům, který byl na tomto zápase zastoupen delegátem ŘK pro Moravu!

Autor: Petr Krömer

FC Zlínsko
Roman Matějka - trenér Otrokovic: stup do utkání jme měli dobrý. Do 20. minuty jsme mohli dát dva góly, pak se hra vyrovnala, penaltu nebudu komentovat, bohužel mě mrzelo, že jsme nevyřešili stejnou situaci u nás, a tak se zápas zbytečně zdramatizoval. Ve 2. poločase jsme se vrátili k naší hře, bylo vidět, že oslabenému soupeři docházely síly. A po našem šťastném druhém gólu to pak už bylo jednoznačné

FC Dolní Benešov
Marcel Melecký - trenér Dolního Benešova: V 1. poločase jsme hráli proti minimálně dvanácti domácích. Je to pořád stejná písnička, ale tentokrát to nechápali ani domácí. Nejen naši hráči, ale i domácí se nestačili divit, co to rozhodčí předvádí… Nepochopitelným vyloučením našeho hráče byl zápas ovlivněn. V 1. poločase nás vyloženě zaříznul. Po změně stran jsme mohli jít do vedení, ale bohužel naší vlastní hrubkou jsme soupeři nahráli… Tím jsme domácím nahráli a pak už nebylo v našich silách výsledek otočit! Pokud hodnotím dosavadní celý podzim, tak se nemohu zbavit dojmu, že nás prostě v této soutěži nechtějí a nevím proč…