Lužná zakončila podzim vítězně, porazila doma Pustověty

21

Souboj těchto dvou soupeřů měl nabídnout vyrovnané utkání a tak to také bylo, svoji produktivitu ale využila domácí Sparta a bere všechny body.

Vyrovnané první dějství

První poločas začal vyrovnaně a vyrovnaný byl celý jeho průběh, ani jeden z týmů si nedokázal vytvořit gólovou příležitost, rozhodčí nebyl prakticky potřeba, nepadaly góly a ani jediná žlutá karta, na to, abychom se mohli bavit fotbalem, jsme museli počkat do druhého poločasu.

Bleskový gól Bechnera

Ihned po hvizdu se bleskově prosadila posila domácí Sparty, konkrétně Bechner, ten vstřelil první gól zápasu - 1:0. V 58. minutě se pískal pokutový kop po ruce jednoho z domácích obránců, tu proměnil Knapp a vyrovnal stav utkání na 1:1. O pár minut později nám ukázal svoji technickou vyspělost Josef Vejvoda, ten pěkným sólem dostal svoje barvy do vedení. Navýšit se v 73. minutě povedlo Josefu Špičkovi a ten se tak postaral a poslední branku v zápasu a zápas skončil 3:1-

TJ Sokol Pustověty
Oldřich Hula, útočník: Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání, první poločas se hrálo vyrovnaně, ale po začátku druhé půle jsme dostali rychlý gól a po chybě obraně už to šlo z kopce. Byla škoda, že jsme zápas nezvládli, dokopná byla ale dobrá i tak.