13.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

Mšec doma opět nedostala jediný gól a svého soupeře z Olešné jasně přehrála

44. M. Elmerich (vl.) , 56. J. Kapek , 70. M. Burger , 80. P. Neužil
19

Do Mšece zajíždělo družstvo z Olešné, tedy tým, kterému se tuto sezónu moc nedaří a hraje ve spodu tabulky. Mšec byla velkým favoritem, to také potvrdila.

Gól padl až v závěru poločasu

Domácí Mšec začala jako obvykle, aktivně a s míčem na kopačkách. Když už se hosté dokázali dostat k balónu tak zbytečně ztráceli. Byli to ale právě hosté z Olešné, kdo měl první velkou příležitost, Procházka šel sám na brankáře, ale jeho pokus o lob skončil na břevně, velká škoda. I domácí měli samostatný únik. ale gólman Procházka skvělým zákrokem držel remízový bezbrankový stav. Po několik šancích a standartních situací od domácího Sokola přišel ve 44. minutě roh, kdy Martin Elmerich měl hlídat první tyč, místo obranného zákroku přišel pro něj smutný moment a dost nešťastně si srazil míč do vlastní sítě - 1:0. Za tohoto stavu se šlo také do kabiny.

Mšec prokázala svoji kvalitu

Domácí do druhé půle vletěli, byli na balónu a hosty zatlačili. V 56. minutě tlaku využil kanonýr Jiří Kapek a zvýšil už na 2:0. Mšec hrála stále velmi aktivně, 20 minut před koncem se postavil k přímému kopu Martin Burger a podařilo se mu skórovat, pár minut po něm zvýšil na konečných 4:0 Petr Neužil. Mšec za celý podzim neztratila jeden jediný bod a zaslouží si velkou pochvalu a klobouček za to, jakou fotbalovou radost na hřišti předvádí.

TJ Sokol Mšec - Nové Strašecí
Jiří Kapek, útočník: První poločas nebyl úplně podle našich představ, nehráli jsme dobře, Olešná hrála dost zataženě a spoléhala na brejky. Hodně nám pomohl roh Jakuba Vávry minutu před koncem prvního poločasu, který skončil gólem. Druhá půle už byla v naší režii, začali jsme hrát, co jsme chtěli a skóre mohlo být klidně vyšší.

FC Olešná
Lukáš Vrbata, záložník: Věděli jsme, za jakým týmem jedeme a co nás čeká. Škoda prvního hodně smolného obdrženého gólu. Druhý poločas už Mšec ale ukázala svoji velkou sílu a zaslouženě vyhrála.

J. Kolek [-] - M. Burger [-] (81. M. Pokorný [-] ) - J. Vávra [-] , J. Kapek [-] , L. Beneš [-] , P. Heller [-] , M. Pejša [-] (70. V. Pechanec [-] ) , O. Zázvorka [-] , J. Zeman [-] (46. J. Jurgovski [-] ) , P. Neužil [-] , T. Janoušek [-]