8.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Vodrážka sestřelil hattrickem Jesenici

25

Při pohledu na tabulku nás čekal vyrovnaný zápas, oba týmy dělil jeden jediný bod, tudíž se hrálo o hodně.

Olešná si šla za vítězstvím

Zápas začal bez větších brankových příležitostí, po půl hodině hry si Vodrážka zpracoval balón, připravil a prostřelil gólmana Řehoře. Po dvou šancích Jesenice se blížill konec poločasu, Vodrážka se ale ještě stihl z dorážký zvýšit skóre zápasu.

Hattrick Vodrážky dokonán

Hra se vyrovnala, po čtvrt hodině hry Jesenice snížila. Po rohovém kopu se dokázal prosadit Pfejfer. Olešná svoji hru zlepšila a v 88. minutě se dočkala odměny v podobě hattricku Vodrážky, když se střelou ve vápně prosadil. Jeho One man show pokazil spoluhráč Topinka, který se po Vodrážkově akci prosadil a upravil výsledek na konečných 4:1.

FC Olešná
Lukáš Vrbata, záložník: Jsem rád, že jsme v domácím zápase dokázali brát všechny body a odskočit tak soupeři.