10.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

Chyňava rozmetla Tetín šesti góly, hrálo se na jednu branku

25. M. Husák , 34. M. Husák , 47. M. Kasl , 48. V. Vaněk , 56. M. Kasl , 81. D. Steiner
8

Naprosto jasná výhra nad ustrašeným soupeřem, hrálo se vlastně na jednu branku. Rozhodujícím faktorem byla přítomnost Michala Kasla.

Husák po pěkném centru zvýšil na 2:0

Ve 25. minutě neudržel brankář Šafránek míč v rukavicích, kutálel se mu od kopaček a nedokázal jej sebrat do bezpečí, až to ve skrumáži využil Husák a nemilosrdně trestal. Ve 34. minutě se domácím vydařil centr ze strany, obrana neuhlídala Husáka, který si v takových situacích ví rady 2:0. Tetín se postupně přece jen vzpamatoval, jenže Bláha zakončoval jen do břevna a z dobré možnosti Šimáček hlavičkoval vedle.

Hosty srážela nepřesná rozehrávka

Prohrávající tým se rozhodl v kabině, že v druhé půli na soupeře zatlačí, stal se však naprostý opak. Během úvodních dvou minut bylo rozhodnuto. Vždy lehkomyslná ztráta míče a následoval rychlý únik, nejprve Kasla a poté Vaněk nedali brankáři šanci. I další branky si byly podobné jako přes kopírák – nepřesná rozehrávka vystihnutá a sólo únik.

Nejlepší hráči Chyňavy: Kasl, Buncík, Husák

Nejlepší hráč Tetína: Smetana