2.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

TJ Sokol Halámky/Hranice je zatím stoprocentní

10

Hosté přijeli k derby do Nové Vsi hned bez několika důležitých hráčů P.Kollmanna, P.Nováka a minule třígolového Z. Staňka. Domácí předvedli bojovný houževnatý výkon, ale na body jim to nestačilo.

První poločas

Hosté začali lépe a hned ve 4.min se prosadil štírek M.Bubal a otevřel skore 0:1.Hosté dobře kombinovali,ale přesto inkasovali nádhernou střelou Jana Pospíchala a bylo srovnáno.Do půle znovu po přihrávce Bubala hosté šli díky ráně M.Slavíka do vedení.

Druhý poločas

Druhá půle začala zaspáním hostující obrany a brzkým srovnáním, když nehlídaný Candra znovu vyrovnal tentokrát na 2:2. Navíc se hosté přizpůsobili hře domácích a jejich kombinace  vázla. Často hra byla nakopávaná z obou stran. Rozhodnutí přišlo v 73.min po právě krásné dlouhé nahrávce za obranu domácích od stopera Jirky Herzoga, který našel podruhé v zápase neomylného M.Slavíka a ten hlavou stanovil konečné skore.

TJ Sokol Halámky/Hranice
Jiří Samec (vedoucí mužstva): Do Nové Vsi jsme přijeli bez několika důležitých hráčů,to nám sice první poločas problém nedělalo a dobře jsme kombinovali a do kabin šli při vedení 2:1.Houževnatá Nová Ves však příkladně bojovala,vidět byl hlavně Pospíchal s Candrou,my se přizpůsobili a domácí znovu srovnali.Derby pro nás nakonec svým druhým golem rozhodl Michal Slavík.

TJ Spartak Nová Ves nad Lužnicí
P. Špringer [-] - J. Bumba [-] , R. Košumberský [-] , V. Candra [-] , M. Mezera [-] - P. Bambule [-] , O. Koller [-] , V. Sprynchan [-] , B. Harazím [-] , P. Candra [-] - J. Pospíchal [-] -

L. Koranda [-] - R. Adensam [-] , R. Duda [-] , K. Juráň [-] , J. Macho [-] - J. Herzog [-] , M. Slavík [-] , A. Havel [-] , R. Brůha [-] - M. Svoboda [-] , M. Bubal [-]

ŽK: 28. M. Mezera , 40. J. Pospíchal , 53. V. Candra , 69. J. Adenzam - 26. M. Bubal , 70. A. Havel , 75. K. Juráň , 87. M. Slavík , 90. R. Brůha .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ŠŤASTNÝ Jiří - BIELEK Jindřich (N), TRSEK Josef (N).