1.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Staněk zařídil pro společenství Halámky/Hranice pohodlnou výhru nad Majdalenou

8

Domácí společenství Halámky/Hranice si připsalo povinné vítězství v prvním utkání okresní soutěže poté co tam bylo úředně posláno.Jejich soupeřem byla Majdalena,která nestíhala a byla ráda,že si neodvezla vyšší příděl.

První poločas

Domácí se po delším čase představili v okresní soutěži a jejich prvním soupeřem byla Majdalena.Ke vší úctě k hostům to byl především první poločas zápas pouze na jednu branku.Domácí zahazovali co se dalo,když doslova chodili až do "kuchyně",ale ani to nedokázali kolikrát využít.Poločasové skóre bylo tak jenom 3:0 a to ještě hosty skvělými zákroky držel mladý gólman Patrik Žižka.

Druhý poločas

Druhá půle byla dost kouskovaná a rozháraná a slabší nekoncentrovaností domácích hosté využili nejprve k první střele na bránu v 48.min a  v 50.min snížením díky Furstovi.Za velkého tepla dokonal hattrick  Staněk a stanovil konečný stav utkání 4:1.Domácí si musí zvykat na nezvyklé hokejové střídání,delší prodlevy a pomalejší styl hry, i tak si připsali povinné vítězství.   AUTOR: JIŘÍ SAMEC

TJ Sokol Halámky/Hranice
Jiří Samec (vedoucí mužstva): Chtěli jsme vstoupit do nového ročníku soutěže vítězně což se povedlo,ale nejsme moc spokojeni s produktivitou,protože dnes byla Majdalena ke vší úctě zralá na deset. Příští týden nás čeká Nová Ves a očekáváme jiný průběh utkání.

L. Koranda [-] - J. Macho [-] , P. Kollmann [-] , K. Juráň [-] , R. Duda [-] , R. Adensam [-] - P. Novák [-] , J. Herzog [-] , M. Slavík [-] - Z. Staněk [-] , M. Bubal [-]