14.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Hřebeč dohrával v deseti lidech, přesto Poříčí porazila

16

Hřebeč - Poříčí by se v případš výhry dotáhlo na svého soupeře. Prvním poločas ale vždy dotahovali, po změně stran měli hosté třicet minut převahu jednoho hráče v poli, ale třikrát inkasovali a odjeli s prázdnou.

Tři góly na obou stranách

Domácí chtěli svou hrou znepříjemnit Poříčí jejich kombinační hru. To se také dařilo. Ve 14. minutě navíc otevřel skóre domácí Brodský po dlouhém autu Nováka - 1:0. Ve 27. minutě však fauloval ve vlastním vápně Novák Trpišovského a hosté měli výhodu penalty. Tu zahrával Rejhon a srovnal 1:1. Nerozhodný stav ale vydržel pouhé tři minuty, dlouhý pas Dolejše našel Brodský, ten uvolnil M. Stříbrského, který prostřelil Tlamichu - 2:1.

Ve 34. minutě dotlačil míč do sítě Dolejš po dalším autovém vhazování Nováka a rázem vedla Hřebeč o dva góly - 3:1. Ve 38. minutě ale fauloval Pinkas Páva a hostům se naskytla druhá možnost pokutového kopu. Rejhon byl i tentokrát úspěšný - 3:2. Ve 43. minutě fauloval Novák, Poříčí mělo výhodu přímého kopu, střela Rejhona zaskočila brankáře Zajíčka a dobíhající Trpišovský vyrovnal - 3:3

Domácí o deseti strhli zápas na svou stranu

Mužstvo Hřebče chtělo spoléhat především na Faktora a Obradoviče. Jenže v 59. minutě zachytil Tlamicha rohový kop, následoval rychlý protiútok, který prerušil Dolejš, uviděl druhou žlutou kartu a posléze červenou a musel opustit hřiště. V 62. minutě zachybovala hostující obrana a Faktor si hladce poradil s oběma stopery a poslal domácí znovu do vedení - 4:3. Po tomto gólu uviděl červenou kartu za urážky rozhodčích na střídačce sedící Klavík. V 68. minutě postupoval Páv sám na brankáře Zajíčka, ale domácí brankář čaroval. V 77. minutě se nádherně trefil do šibenice Brodský - 5:3. A o tři minuty dovršil Brodský hattrick a zlomil tak odpor hostů definitivně - 6:3

SK Hřebeč
Miroslav Novák: "Po posledním výbuchu jsme potřebovali doma bodovat za tři body. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a brzo vedli. Bohužel vždy, když jsme dali gól, jsme zbytečně inkasovali. Tým bych pochválil za bojovnost a nasazení, protože v deseti lidech jsme skórovali třikrát a Poříčí do ničeho nepustili a tři body zůstaly zaslouženě doma."