13.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Poříčí otočilo zápas s Kosoří

32. M. Jíša , 55. D. Rejhon , 70. O. Páv (p.) - 26. J. Hrubý
19

Poříčí - Na Benešovsko zavítal nováček soutěže z Kosoře, který v utkání vedl. Poté ale začalo vládnout Poříčí, třemi góly zápas otočilo a zaslouženě vyhrálo.

Po jednom góle na každé straně

Hosté působili ze začátku velmi dobře, svým způsobem hry a to hlavně díky skvělému pohybu a napadání, dělali domácím velké problémy. Ve 26. minutě navíc vypálil Nehoda, Soukup ještě stačil jeho střelu vyrazit, ale na dorážku Hrubého byl již krátký - 0:1. Domáčím pomohl svou hrubkou brankář Kosoře a po pěti minutách bylo srovnáno zásluhou Jíši - 1:1. Poté měl gólovku Trpišovský, ale nedal a do kabin se šlo za nerozhodnutého stavu.

Poříčí otočilo ve druhém poločase zápas ve svůj prospěch

Trpišovský měl šanci i čtyři minuty po změně stran, ale ani tentokrát neproměnil. V 55. minutě už ale domácí vedli, když se parádně trefil Rejhon - 2:1. V tu chvíli už bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to domácí. Kosoř se snažila z brejků, ale ani aktivní Petržílka si na obranu Poříčí nepřišel. V 70. minutě dostal parádní přihrávku do vápna Trpišovský, který se chystal zakončit, ale byl podražen a pískala se penalta. Tu proměnil Páv - 3:1. O tři minuty později našel P. Pohorský opět Trpišovského, ale jeho akrobatický pokus chytil brankář hostí Židlický. Trpišovský měl poté ještě i další dvě šance, ale nedal a skóre nezměnil ani svým zakončením Baštýř.