13.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2019-2020

Melč získala důležité tři body

31

Melč po poločase vedla o tři branky. Těškovice po pauze jen drobně korigovaly.

Melč vedla o tři branky

Melč na svém hřišti přivítala celek z Těškovic. Hrálo se na velmi tvrdém terénu a navíc docela dost foukal vítr, což lépe vyhovovalo domácím hráčům. Ti na svého soupeře vlítli. Po osmi minutách vyslal Martínek do úniku Ladnera, který byl sražen ve vápně. Míč si pak vzal Hoferek a ze značky pokutového kopu poslal míč o tyčku do branky – 1:0. O tři minuty později našel Machura mezi obránci kapitána Martínka, který z rohu šestnáctky poslal míč nechytatelně na vzdálenější tyčku – 2:0. V 15. minutě mohl korigovat hostující Matěj Krayzel, ale v samostatném nájezdu nepochopitelně zaváhal. Neujaly se pak ani střely Vavrečky, Jana Šenka a Daniela Krayzela. Deset minut před přestávkou si Martínek několikrát vyměnil míč s Hoferkem, a pak prvně jmenovaný opět z rohu velkého vápna poslal míč na vzdálenější tyč a Lazecký neměl žádnou šanci – 3:0.

Těškovice jen korigovaly

Ve druhé části se Těškovice snažily zkorigovat výsledek. Hrálo se tak převážně na polovině domácích, ale ti díky skvělé obraně nepouštěli hosty do výraznějších šancí. Navíc i takticky kouskovali hru a pokud byla možnost vyráželi k rychlým brejkům, které ale nedokázali využít ani Chreno a ani po něm Machura. Hostům se podařilo v 65. minutě skóre jen zkorigovat, když centr ze strany uklidil na zadní tyči do prázdné branky Daniel Krayzel - 3:1. V 75. minutě byl vyloučen domácí hráč Schrom. Těškovice ale ani tuto výhodu nedokázaly využít a domácí si tak připsaly první domácí výhru v této sezóně.

Melč jede v přištim kole do Píště. Těškovice budou hostit Litultovice.

TJ Sokol Melč
Michal Martínek (kapitán): V posledním podzimním zápase na domácím hřišti jsme konečně poprvé získali plný počet bodů. Na soupeře jsme vlítli, vytvořili jsme si tři šance, které jsme proměnili a zápas v pohodě dovedli k vítěznému konci. Chtěl bych pochválit celý tým za bojovný výkon. Těšíme se na další zápas v Píšti.

TJ Sokol Těškovice
Martin Šenk (vedoucí týmu): Z naší strany se jednalo o totálně zpackaný zápas, ve kterém jsme se nedokázali vyrovnat s terénem a prosadit tak v zakončení proti zahuštěné obraně domácích. Naopak domácí vytěžili z minima maximum, když prokázali pohotovost při zakončení.

M. Klein [-] - M. Maruszák [-] , P. Kuča [-] (51. T. Švihálek [-] ) , D. Schrom [-] , D. Matějek [-] - F. Mikulinec [-] (61. O. Chreno [-] ) , D. Machura [-] , M. Martínek [-] , O. Wáleczek [-] - J. Hoferek [-] - D. Ladner [-] (51. J. Gašparik [-] )

R. Lazecký [-] - J. Solnický [-] , D. Juchelka [-] (63. V. Binar [-] ) , M. Krayzel [-] , V. Šenk [-] , V. Vavrečka [-] , D. Krayzel [-] , J. Šenk [-] , D. Illík [-] , L. Brož [-] (80. J. Lasák [-] ) , J. Krayzel [-]

ŽK: 38. M. Maruszák , 42. F. Mikulinec , 66. D. Schrom , 90. M. Klein - 57. D. Juchelka . ČK: 75. D. Schrom .
Hráči zápasu: J. Hoferek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: PRETSCH Adam - STUPEŇ Ondřej (N), SEDLÁK Daniel (N).