13.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

--

19

Nové Strašecí - Velké odhodlání bylo vidět na fotbalistech Nového Strašecí s jasným cílem, porazit v posledních zápasech velmi dobře hrající Hřebeč. Domácí navíc hostům nedovolili ani skórovat a po zásluze brali všechny body.

Krupička a Nováček zajistili domácím dvoubrankové vedení

Začátek zápasu byl opatrný, nervózní a plný nepřesností. Klid na domácí kopačky přinesla 11. minuta, když Krupička dostal na druhý pokus po rohovém kopu do brány - 1:0. Ve 20. minutě měl tentýž hráč po skvělé individuální akci další šanci, nejprve obešel tři protihráče, ale na Zajíčka si tentokrát nepřišel. Ve 38. minutě poslal Klíma dlouhým výkopem míč na útočnou polovinu, následovalo prodloužení L. Mrázka a Nováček se řítil sám na brankáře a nezaváhal - 2:0.

Domácí výhru pohlídal ia přidali ještě jeden gól

Po změně stran se hra spíše odehrávala ve středu pole bez šancí, a když nějaká šance byla, zakončení mířilo mimo branku. V 85. minutě mohl poslat hosty zpět do zápasu Pinkas, ale fantastickým zákrokem se blýskl Klíma. Následoval rychlý kontr, ale Krupička nevyřešil ideálně. V poslední minutě vysunul Jan Mrázek svého bratra Lukáše, ale ten Zajíčka nepřekonal a následně hostující brankář vychytal i dorážku Gregora. Míč se však dostal k Jemelkovi a ten už se nemýlil - 3:0.

TJ Sokol Nové Strašecí
Jan Mrázek: "Tentokrát se mi to hodnotí jednoduše. Skvělý výkon všech, i střídajících. Konečně se nám povedlo přenést nasazení z tréninků i do zápasu."