12.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Kosoř dala Novému Strašecí šest gólů

16

Kosoř - Zápas o pomyslných šest bodů mezi domácími a hosty z Nového Strašecí vyzněl možná až jednoduše pro domácí, kteří dali šest branek. Hosté naopak nedali góly i z těch nejvyloženějších šancí.

Aktivnější Kosoř ve vedení

Kosořští fotbalisté byli od začátku lepší ma živějším týmem, což také korunovali úvodní brankou. Ve 21. minutě poslal domácí do vedení Petržílka - 1:0. Po standardní situaci neuhlídali hosté Vodeckého a ten ve 33. minutě zvýšil vedení svého týmu - 2:0. I další standardka ze 41. minuty skončila gólem - 3:0. Přesto se hosté ještě v prvním poločase dostali zpět do zápasu, když se ve 43. mintě ocitl sám před brankářem L. Mrázek a nedal mu žádnou šanci - 3:1.

Hosté své šance na rozdíl od domácích neproměnili

Šance přibývaly na obou stranách, ale góly nepadaly. Němčanský v brance domácích zneškodnil hned čtyři šance, dvakrát si vylámal zuby Zíb, po jednom pak Krupička a po něm i Čech. A tak zákonitě přišel trest. V 74. minutě se trefil Slunéčko - 4:1. Tentýž hráč se prosadil znovu o deset minut později - 5:1. Skóre uzavřel v poslední minutě Hrubý - 6:1.

TJ Sokol Nové Strašecí
Ján Ducár, trenér: "Do utkání jsme vstoupili špatně, nedostupovali jsme soupeře a pustili ho do hry, což jsme po zbytek zápasu nedokázali zlomit. V poločase jsme si něco řekli, vytvořili si čtyři tutové šance, kdy jsme šli sami na gólmana, ale gól jsme nedali. Naopak soupeř přidal tři. Body se odvézt daly."

M. Klíma [-] - M. Krupička [-] , J. Čech [-] , J. Gregor [-] , P. Nováček [-] , M. Bláha [-] (33. L. Zíb [-] ) , M. Mžourek [-] , L. Mrázek [-] , J. Elsnic [-] , D. Titlbach [-] , J. Bejbl [-] (63. M. Jemelka [-] )

ŽK: 43. A. Janoušek - 64. J. Elsnic .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Glogar Petr - GLOGAR Lukáš, JAROLÍMEK Roman.