12.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Klíčany nadělily Lhotě bůra, hattrickem se blýskl Jeslínek

16

Klíčany - V rámci dvanáctého kola zavítala Lhota do Klíčan s cílem přivézt nějaký ten bod. To hostům stěžil hned úvod zápasu a následně z toho byl debakl.

Dvoubrankové vedení Klíčan

V 9. minutě zatáhl míč Krimlák, našel svou přihrávkou Hájka, který uklízel do prázdné brány - 1:0. Hosté se snažili držet míč, dostali se i do velké šance, když domácí Bureš poslal hlavičkou do samostatného úniku jednoho z hostí, ten gól ale nedal a stav zůstal stále stejný. Ve 29. minutě našel z rohového kopu SLánský přesně hlavu Kalaše - 2:0. Střelec druhé branky Kalaš, pak mohl vedení ještě navýšit, ale Tůmu tentokrát nepřekonal.

Hattrick Jeslínka

Hned ve 46. minutě ale domácí přidali třetí branku. Hájek prodloužil míč na Jurčíka, který pesným centrem našel Jeslínka a ten se nemýlil - 3:0. O deset minut později se trefil znovu Jeslínek - 4:0. Exligový fotbalista byl při chuti a v poslední minutě dovršil hattrick, když využil přihrávky od Předoty - 5:0.

TJ Klíčany
Tomáš Jurčík: "První poločas byl dost náročný, protože hosté hráli útočný a důrazný fotbal. Měli také jednu velkou příležitost skórovat, ale naštěstí neproměnili a poločas tak skončil dva nula pro nás. Po změně stran jsme chtěli rychle přidat třetí gól, aby byl klid a naštěstí se tak stalo a to hned v první minutě. Poté jsme drželi míč, udávali tempo a přidali další dva góly. Zasloužený výsledek, teď už se těšíme na Kosmonosy, protože jim máme co vracet z minulých let na jejich hřišti."