8.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Hřebeč díky brankám Nováka porazila Tuchlovice

14

Hřebeč - Kladenské derby bylo na programu v rámci osmého kola Ondrášovka KP, ve kterém Tuchlovice zavítaly do Hřebče.

Bez gólů, ale i bez šancí

Zápas se odehrával za nepříliš fotbalových podmínek, silný vítr ovlivnil kvalitu hry. Domácí se snažili držet míč, ale do šancí se nedostávali, zahrozili po standardní situaci, ale hosté odolali. Tuchlovice se do gólové šance také nedostaly.

Dvougólový Novák

V 64. minutě propadl míč po standardní situaci vápnem a Novák poslal balon do sítě - 1:0. Vyrovnat mohl Boháč, ale tohoto střídajícího hráče skvěle vychytal Zajíček. Hosté zkusili vrhnout vše do útoku, ale zapomněli i na zadní vrátka. V 87. minutě se po dlouhém odkopu dostal k míči Novák a do otevřené obrany podnikl rychlý výpad a skóroval - 2:0.

SK Hřebeč
Miroslav Novák: "Po úspěšných posledních utkání jsme nevstoupili do zápasu úplně nejlépe, silný vítr dost komplikoval utkání. Do druhého poločasu jsme chtěli oživit hru střídáním, což se ne úplně povedlo, ale bojovností a snahou utkání zlomit, se povedlo dát dvě branky a body zůstaly doma."

AFK Tuchlovice
Ondřej Pilař: "Nebyl to z naší strany dobrý zápas, za celých devadesát minut jsem si nebyli schopni vypracovat gólovou příležitost. Tak se bohužel vyhrát nedá."