21.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Utkání rezerv vyhrál Brumov

0

Rezervní tým Brumova přivítal na svém hřišti rezervní tým Valašského Meziříčí. Domácí po půlhodině hry vedli o tři branky a vítězství si po zbytek zápasu pohlídali.

Utkání dvou rezervních tymů přineslo celkem zajímavý fotbal. Domácí měli od začátku mírně navrch, kdy již ve 2. minutě vymetl šibenici domácí Macháč - 1:0. V 17. minutě znovu nastalo nedorozumění  brankaře s hostující obranou, čehož využil Macháč, který skóroval do prázdné brány - 2:0. Hosté nehráli vůbec špatně v poli a šance, které si vypracovali, stačila domácí obrana zneškodnit. Ve 29. minutě po pěkné kombinační akci a vyšachování hostující obrany překonal Beňo hostujícího brankaře potřetí – 3:0. A to ještě nebylo vše. Následný trestný kop z hranice šestnáctky zahrával Krahula, který orazítkovat břevno hostující brány. Ještě do poločasu po ideálním vysunutí Zvoníčka postupoval Macháč sám na brankaře hostů - avšak opět trefil břevno. Ve 45. minutě po rohovém kopu snížil hostující Vaculín hlavou na 3:1.

Druhá půle se odehrávala většinou na půli hřiště. Domácí si nějaké šance vypracovali, ale branku již se jim nepodařilo vstřelit. Hosté se začali více osmělovat a zle zatápěli domácí obraně, která v čele s brankařem Smolíkem všechny pokusy odvrátila. Nakonec si však domácí připisují důležité vítězství, díky kterému se dotáhli na úplné čelo tabulky.