1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

Utkání ve Víru rozhodl Skoumal brankou do šatny

28

Utkání ve Víru rozhodl Skoumal brankou do šatny a zajistil domácím tři body.

Skoumal poslal Vír do vedení

V zápase Víru s Velkou Losenicí se hrál bojovný vyrovnaný zápas. Na obou stranách bylo několik brankových příležitostí,ale branka padla až těsně před poločasem.Trefil se Vít Skoumal po chybě hostujícího brankaře,který vyrazil centrovaný míč na hlavu Skoumala a poločas skončil domácím vedením - 1:0.

Branka již nepadla

Druhá půle probíhala podobně hrál se vyrovnaný zápas,hosté se snažili srovnat,ale v utkání už branka nepadla a tak domácí půlku sezony zakončili nejtěsnější výhrou - 1:0.

Jiskra Vír
Petr Šenkýř: V zápase s Losenicí se hrál bojovný vyrovnaný zápas .Na obou stranách bilo několik brankových příležitostí ale branka padla až těsně před poločasem.Trefil se Vít Skoumal po chybě hostujícího brankaře,který vyrazil centrovaný míč na hlavu Vinca a poločas skončil našim vedením.Druhá půle probíhala podobně hrál se vyrovnaný zápas,hosté se snažili srovnat,ale v utkání už branka nepadla a tak jme půl sezony zakončili výhrou sportu zdar a vesnické kopané zvlášt.

TJ Velká Losenice
Miloš Němec: Bohužel v naší hře se nevyvarujeme určitých výpadků, kdy přestáváme hrát a potom inkasujeme hloupou branku těsně před poločasem. My jsme nedokázali využít chyb domácí obrany a tak nemáme ani ten bod, který jsme si přáli z Víru odvézt.