10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

V Pohledci branka nepadla ani z penalty

28

V Pohledci branka nepadla a Ujčov si odvezl bod.

První poločas branka nepadla

V desátém kole třetí třídy se utkaly týmy Pohledce a Ujčova. Na těžkém terénu se od začátku domácí i hosté snažili vstřelit úvodní branku utkání. Byli to hosté, kteří měli větší počet střeleckých pokusů, ale poločas skončil nerozhodně.

Druhý poločas také diváci branku neviděli

I po poločase dominovaly obrany a když už se zdálo, že utkání spěje k bezgólové remíze, tak rozhodčí Sýkora odpískal v 81. minutě pokutový kop. Ten však hostující Dvořáček neproměnil a utkání, tak přeci jen skončilo bez branek.

SK Ujčov
Michal Dvořáček: Na horké půdě v Pohledci jsme chtěli potvrdit výhru s Rudolcem. Nakonec je po přehlídce neproměněných šancí z naší strany remíza 0:0 a nezbývá nám nic jiného než bod brát! Za sebe bych se chtěl omluvit všem příznivcům Ujčovského fotbalu za neproměněnou penaltu (kopl jsem to jak ko*ot a vím to). Nakonec je remíza spravedlivá a bod vezeme domů. Jediná kaňka na dnešním zápasu se mi jeví výkon pomezního z druhého poločasu, který byl z diváckého soukolí domácích. Téměř každou akci a prostrkávačku mezi obránce nám zastavil zvednutým praporkem. Harcovník Jirka Kroupa napočítal takových “offsajdu” osm. Hodně zvláštní! Nejsme z těch, co by si nějak stěžovali nebo se na hřišti chovali přehnaně vulgárně, ale pán na lajně se toho opravdu nebojí. Ale jak říkám nestěžujeme si, protože zapas rozhodla naše impotence.