10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

Rezerva Hamrů vyhrála v Rudolci

28

Rezerva Hamrů vyhrála v Rudolci v zápase ve kterém padlo osm branek.

Hamry vedly o dvě branky

Ve Stáji se hrálo vyrovnané utkání, v prvním poločase byli ale produktivní pouze hosté. Ve 20. minutě poklidil do prázdné brány centr z levé strany Zábranský a o 5 minut později přidal stejný hráč druhý gól, kdy se nejlépe zorientoval ve vápně a hlavou dorazil míč do brány.

Diváci viděli ve druhé půli šest branek

Po změně stran poslal Boháček míč k tyči a domácí začali sahat po vyrovnání. Tlak přerušila chyba Klimeše, který pomalou malou domů vybídl Zábranského k hattricku. Rudolec se nevzdával a na rozdíl jednoho gólu snížil lobem Luboš Šerejch. Hamry odskočili opět o 2 góly po voleji Sýse. Poslední jiskřičku naděje pro Rudolec vykřesal dorážkou střely Vlček v 90. minutě. Po brejku a následné penaltě v nastavení stanovil konečné skóre Sláma.

FC Rudolec
Tomáš Klimeš: Oproti minulému týdnu jsme podali zlepšený výkon, bez tří hlavních opor základní sestavy jsme však na zkušené Hamry nestačili. Zlomovým okamžikem byla pravděpodobně moje chyba, kdy jsme po snížení dostali gól na 1:3. Jedná se o první prohru v naší historii na domácím hřišti.