5.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

--

V Losenici rozhodl první poločas

16. M. Hobza - 4. J. Culek , 24. D. Zeman , 44. J. Martaus
29

V Losenici rozhodl první poločas a rezerva Hamrů si po výhře o dva góly odváží tři body.

Rozhodl první poločas, kdy Hamry třikrát skórovaly

Hosté již od samého začátku působili daleko sebevědoměji než domácí tým, který vypadal jakoby se pokoušel rozjet se zataženou ruční brzdou. Už ve 4. minutě po hrubé chybě domácího hráče T. Neubauera je potrestal J. Culek 0:1. Hamerští hráči byli i nadále lepší a před brankářem J. Kasalem bylo neustále dusno. V 16. minutě se domácím konečně podařila první hezká akce, kterou zakončil M. Hobza 1:1. Jestli si někdo myslel, že toto domácí povzbudí, tak se velmi mýlil. Hamry po další akci ve 24. minutě zvýšily D. Zemanem 1:2. Rozhodčí ve 42. minutě upřel domácím jasný pokutový kop a hosté z následného protiútoku zvýšili J. Martausem na 1:3.

Druhá půle skončila bez branek

Ve druhém si hosté zkušeně hlídali výsledek a na hřišti se hrála fotbalová bramboračka. Fotbal opravdu za moc nestál ač se domácí pokoušeli několika střídáními změnit rytmus hry, na to však neměli dostatek síly i kvality. A tak se zápas odehrál v poklidném tempu.

TJ Velká Losenice
Miloš Němec: Především se chci omluvit našim divákům za výkon našeho týmu v tomto utkání. Vím, že kluci hrají zadarmo a pro radost, ale přístup některých hráčů v takto důležitých zápasech je už na napsání kroniky a je mi z toho smutno. Hamry vyhrály naprosto zaslouženě, protože na nás byly dobře připraveni a hráli jako tým.