2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2019-2020

Rožná přestřílela Pohledec

31

Rožná přestřílela Pohledec a veze domů tři body.

Rožná vstřelila jednu branku

Domácí Pohledec nastoupil v úvodním kole třetí třídy proti Rožné. Zápas za velmi teplého počasí se odehrával od začátku utkání v dobrém tempu a nasazení. A byli to hosté, kteří v 5. minutě udeřili brankou Jiřího Kroupy - 0:1. Domácí se snažili o brzké vyrovnání, ale Jindra Beran byl v brance hostí vždy na svém místě. Snaha domácích pohledeckých hráčů se i přes mírnou převahu tedy nedočkala gólového vyjádření. Poločas tak skončil jednogólovým vítězstvím Rožné. Diváci se tak mohli právem těšit na druhý poločas ve kterém již branky začaly padat.

Humpolík vystřelil tři body

Druhý poločas se domácí opět vrhli do útočení, ale hosté se prosadili v 51. minutě kanonýrem Jirkou Vyžrálkem - 0:2. Domácí aktivita vyšla ke snížení výsledku v 56. minutě, kdy se trefil Petr Skalník - 1:2. Při střelecké chuti byl, ale Jirka Vyžrálek, který o deset minut později vrátil hostům dvougólový náskok - 1:3. Domácím se opět podařilo snížit skóre zápasu a to o dvě minuty později, kdy se prosadil další střídající hráč, tentokrát Ondřej Follprecht - 2:3. Stejný hráč poté dokonce v 77. minutě vyrovnal na - 3:3. Ale více v zápase měla nakonec Rožná, která Filipem Humpolíkem v 81. minutě rozhodla, že si hosté odvezou domů všechny body - 3:4. V dalším kole zajíždí Pohledec do Polničky a Rožná přivítá v domácím prostředí nováčka z Křižanova B.

TJ Pohledec
Michal Laštovica: I přes územní převahu jsme celý zápas pouze dotahovali skóre. Když se nám konečně podařilo vyrovnat,tak jsme udělali vzadu školáckou chybu a produktivní soupeř nás za to potrestal. Zápasu by více slušela remíza.

SK Rožná
Marek Navrátil: Nakonec jsme vybojovali v závěru tři body a jsme spokojeni se startem do soutěže.