5.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

12. M. Hájek , 18. M. Hájek , 28. T. Hrbek , 32. M. Hájek , 43. P. Dvořák , 44. M. Hájek , 59. P. Dvořák , 61. M. Hájek , 68. J. Zalaba - 49. D. Hodzic , 86. D. Hodzic
38

Bobrová si zastřílela proti Křoví a domácí Hájek vstřelil v zápase pět branek

Bobrová vstřelila šest branek

Začátek zápasu zachytila lépe Bobrová a neporažené Křoví načal dvěma góly Michal Hájek a v 18. minutě to bylo - 2:0. Domácí nadále pokračovali v demolici soupeře a po půl hodině přišly další branky Hrbka a hattrick Michala Hájka, který zvýšil na 4:0. Když již to vypadalo, že hosté odejdou do kabin s tímto náskokem, úplně na konci poločasu přidaly branky Dvořák a znovu Hájek. Hosté byli zralí skoro na ručník.

Zápas se již jen dohrával

Druhý poločas se dočkali také hosté a Hodžič skóroval na 6:1. Domáci však po hodině hry zasadili během deseti minut Křoví další tři údery a postupně Dvořák, znovu Hájek a Zalaba zvýšili na hrozivých 9:1. Očekávaná desítka se však nekonala a tak hostující Hodžič ukončil v 86. minutě skóre na konečných 9:2.

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: " Jsme rádi, že se nám po dvou prohrách dnes podařilo vyhrát. K zápasu jsme přistoupili zodpovědně a konečný výsledek vůbec nepřeceňujeme, neboď soupeř dnes zřejmě nebyl v optimální sestavě. Gratulujeme Michalu Hájkovi ke stylovému návratu do sestavy. "

TJ Sokol Křoví
Martin Šustáček:

T. Flek [-] - J. Ptáček [-] , J. Stupka [-] (46. J. Zalaba [-] ) , M. Malý [-] , V. Křepela [-] , M. Hájek [-] , T. Hrbek [-] (70. R. Smutka [-] ) , R. Kratochvíl [-] , P. Dvořák [-] , L. Křepela [-] , J. Koutecký [-]

P. Bartošek [-] (46. M. Císař [-] ) - T. Panáček [-] , R. Roštinský [-] , M. Ivančík [-] , K. Jilg [-] , M. Kapoun [-] , J. Pekárek [-] , M. Duša [-] , V. Logara [-] , D. Hodzic [-] , M. Němec [-] (46. P. Křístel [-] )

ŽK: 82. M. Malý - 19. M. Němec , 37. R. Roštinský , 82. M. Císař , 82. M. Duša .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - PODBORSKÝ Tomáš (N), ROHÁČEK Daniel (N).