1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

Jemnicko B vyhrálo přestřelku s Rapoticemi B

11. M. Máca , 34. J. Anděl , 35. J. Kalášek , 76. M. Hošek , 79. M. Hošek - 1. V. Němec , 44. R. Strašák (p.) , 81. V. Němec
10

V souboji dvou rezervních týmů zvítězilo Jemnicko nad Rapoticemi 5:3

Domácí o gól lepší

V posledním podzimním zápase se utkaly dva rezervní týmy z Jemnicka a Rapotic. Pro Jemnicko to bylo druhé podzimní utkání před vlastními fanoušky. To první se odehrálo v minulém kole, když Jemnicko přivítalo rezervní tým Šebkovic a v tomto zápase nakonec padla jediná branka, kterou dokázal střelit domácí celek. Rapotice B naopak nestačily na jasně dominujícími Rouchovany, kterým podlehly jasně 1:6. Zápas se hrál za velmi chladného až sychravého počasí, které začalo ideálně pro hostující tým, když hned z první akce vstřelil v 1. minutě hostující kanonýr Vlastimil Němec - 0:1. Jenže domácí celek se z této situace brzy oklepal a v 11. minutě dokázal vyrovnat na 1:1. Michal Máca. Poté se hra malinko uklidnila a až ve 34. minutě dokonal obrat Jiří Anděl - 2:1. A hned o minutu později bylo na domácí straně ještě veseleji, když na 3:1 navyšovali Jan Kalášek. V závěru poločasu, ale hostující Radim Strašák snižoval ve 44. minutě z pokutového kopu na 3:2, takže bylo po pauze stále o co hrát.

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhém poločase se střelci na nějakou dobu odmlčel. Hosté se přesto snažili o vyrovnání a více otevřeli hru. Toho využili domácí, a to obzvlášť Martin Hošek, který dal v 76. a 79. minutě definitivní klid na kopačky a na tom nezměnila nic ani snižující branka na 5:3, kterou vsítil opět hostující Vlastimil Němec.

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, vedoucí: V zápase bohatém na branky se dařilo bohužel více domácímu týmu

1. FC JEMNICKO B
T. Tesař [-] - J. Anděl [-] , K. Tesař [-] (76. Z. Bártů [-] ) , M. Hošek [-] , M. Máca [-] (32. J. Kalášek [-] ) , M. Habich [-] (79. M. Sevelda [-] ) , J. Kincl [-] , L. Sevelda [-] , J. Křivánek [-] , R. Komenda [-] (62. J. Dřímal [-] ) , D. Smetana [-]

Z. Řepa [-] - R. Strašák [-] , V. Němec [-] , T. Pavlíček [-] , R. Zezula [-] , D. Šmarda [-] , M. Laš [-] , M. Dobeš [-] , L. Man [-] , P. Císař [-] , J. Dvořáček [-]

ŽK: J. Dvořáček , 46. P. Císař , 67. M. Laš , 74. D. Šmarda , 80. V. Němec .
Hráči zápasu: M. Hošek - V. Němec .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ČEJKA Jaromír - JOBBAGY Pavel (N), JEDLIČKA Aleš (N).