1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Třebenice doma přejely Hrotovice

10

Hlavně díky skvělé první půli zvládly Třebenice záchranářský zápas proti Hrotovicím, které porazily jasně 5:0

Domácí hostům nadělili bůra

Zápas dvou týmů ze spodní části tabulky byl k vidění v Třebenicích, kam přijeli fotbalisté z Hrotovic. Oba celky sice dělila v tabulce jedna příčka, ale rozdíl byl již čtyřbodový a při výhře domácího celku se mohl ještě prohloubit. Zvláště, když se v poslední době daří více fotbalistům Třebenic, kteří dokázali bodovat již ve dvou zápasech po sobě. Hrotovice naopak z posledních pěti zápasech vydolovaly pouhý bod. Zápas  se hrál za velmi chladného a sychravého počasí, které více svědčilo domácímu týmu, který šel i velmi brzy do vedení, kdy se trefil v 7. minutě Radoslav Kunce - 1:0. Domácí celek měl vývoj zápasu pod kontrolou a další branka z 11. minuty, kterou vstřelil Pavel Vrbka, začala mít tříbodový nádych - 2:0. Na další branku si diváci počkali do 31. minuty, kdy se trefil kanonýr Tomáš Ondráček - 3:0. Ten samý hráč pak ve 38. minutě upravil na 4:0 a začal se rodit debakl. A to obzvlášť, když se ještě podařilo ve 42. minutě Jiřímu Bártovi upravit poločasový výsledek na 5:0

Domácí ještě skóre navýšili

Druhý poločas se nesl v podobném duchu kdyse hrálo prakticky na jednu branku. V 62. minutě dokázal vstřelit hattrick Tomáš Ondráček a bylo to 6:0. Ten samý hráč pak přidal v 77. minutě ještě jednu branku 7:0. V 84. minutě pak uzavřel skóre na 8:0 sváteční střelec Michal Kárník.

Horácký klub Třebenice
Hráček Ladislav, trenér: Dnes jsme si konečně s chutí zastříleli a rozloučili se s podzimní částí jasnou výhrou.

A. Nykl [-] - R. Kunce [-] (61. M. Čermák [-] ) , P. Vrbka [-] , J. Fiala [-] , J. Bárta [-] , T. Ondráček [-] , J. Jaroš [-] , M. Machát [-] , M. Kárník [-] , L. Buchal [-] (46. D. Vrbka [-] ) , V. Fiala [-] (73. F. Ondráček [-] )