13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Jemnicko B doma nezaváhalo

12

V zápase dvou rezervních týmů Jemnicko B zvítězilo nad Šebkovicemi B hubený výsledkem 1:0

Domácí o gól lepší

V zápase dvou rezervních týmů se představilo Jemnicko B poprvé před vlastními fanoušky. Prvním jejich soupeřem tak byly Šebkovice, které si v minulém kole poradily na svém hřišti Opatov 4:1 a už se jim začíná pomalu lépe dýchat. Šebkovice se tak pomalu prokousávají na pozice, které chtěly před sezónou okupovat, to jest horní polovina tabulky. Přesto bylo Jemnicko v tomto zápase velkým favoritem a předpokládalo se jeho vítězství. A to i přes porážku na půdě suveréna tabulky z Rouchovan. Utkání se hrálo za velmi příjemného slunečného počasí, které spíše lákalo k procházkám nebo i jiným aktivitám. Ti fanoušci co se přeci jen rozhodli navštívit toto utkání, doufali v domácí vítězství. Hosté dorazili na zápas ve velmi kombinované sestavě a soustředili se na to, aby hlavně neinkasoval na začátku utkání, což se nějakou dobu dařilo. Oba týmy si hlavně hlídali útočné hrozby svých protějšků a oba gólmani, jak domácí Tomáš Tesař tak i hostující Jan Pitour odolávají. Ve 20. minutě poslal domácí celek do vedení hráč a vedoucí týmu Karel Tesař , jenž vstřelil jedinou branku prvního poločasu - 1:0. O vítězi zápasu ale nebylo zdaleka rozhodnuto.

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Ani ve druhé polovině zápasu se střelcům příliš nedařilo, a tak hlavními hrdiny byli oba gólmani, kteří už žádný balón za svá záda nepustili, a tak rozhodla o domácí výhře jediná branka, která zajistila domácím udržení druhé pozice za suverénními Rouchovany.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: V první půli jsme mohli celý zápas rozhodnout. Měli jsme hodně šanci,ale dali jsme jen jediný gól l. V druhé půli se zápas vyrovnal a na konci zápasu jsme se o 3 body strachovali ale nakonec nás první domácí zápas vyšel.

TJ Sokol Šebkovice B
Hrůza Pavel, hráč: Povedený zápas od obou mužstev. Vypracovali jsme si dostatečný počet šancí na to aby sme vyhráli. Bohužel štěstí se přiklonilo k domácím.

T. Tesař [-] - J. Anděl [-] , K. Tesař [-] (57. M. Kristek [-] ) , M. Hošek [-] (67. Z. Bártů [-] ) , J. Kalášek [-] (61. J. Dřímal [-] ) , M. Habich [-] (85. O. Malotín [-] ) , J. Kincl [-] , L. Sevelda [-] , J. Křivánek [-] (87. L. Smetana [-] ) , T. Süssenbek [-] , D. Smetana [-]

J. Pitour [-] - D. Kašpárek [-] (78. P. Tržil [-] ) , J. Němec [-] , M. Roupec [-] (60. P. Durda [-] ) , J. Svoboda [-] , P. Hrůza [-] , R. Svoboda [-] , L. Ryvola [-] , L. Říha [-] , S. Zikmund [-] , M. Roupec [-]

ŽK: 86. L. Sevelda - 33. D. Kašpárek , 68. L. Ryvola .
Hráči zápasu: T. Tesař - L. Ryvola .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: RYGL Antonín - JOBBAGY Pavel (N), KOŘÍNEK Miroslav (N).