13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

Radotice s Třebenicemi nerozhodně

12

V zajímavém zápase si domácí Radotice připsali s Třebenicemi po jednom bodu

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Na poslední podzimní domácí zápas byli zvědavy domácí fanoušci, kteří toužili po výhře Radotic proti trápícím se Třebenicím. Těm patří momentálně až dvanáctá příčka. Takové to postavení před sezónou určitě neočekával ani největší pesimista z řad třebenických fanoušků. Malá vlaštovka přiletěla v minulém kole, kdy třebenničtí doma porazily jasně nejhorší tým soutěže z Koutů B . Radotice se naopak pohybují na předpokládaných místech, ikdyž začátek sezóny se jim vůbec nepovedl. Favoritem zápasu tak měl být domácí celek, který si v minulém kole připsal nerozhodný výsledek na půdě čtvrtých Čáslavic. Poslední domácí podzimní zápas Radotic se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí, tak jako ostatní zápasy tohoto kola. Zápas začali lépe domácí, které dostal do vedení v 10. minutě nestárnoucí Stanislav Michal - 1:0. Za hosty však brzy vyrovnal ve 12. minutě hostující kanonýr Tomáš Ondráček - 1:1. Jenže skvělý den měl Stanislav Michal, který domácím vrátil ve 22. minutě vedení na 2:1. Jenže hosté i podruhé dokázali vyrovnat, když se ve 41. minutě prosadil Pavel Vrbka - 2:2

Ve druhé půli již žádný gól nepadl

Druhý poločas už takovou podívanou nepřinesl, ikdyž šance byli k vidění na obou stranách, ale gólmani obou týmů již za záda žádný balón nepustili, a tak se nakonec body dělily.

Horácký klub Třebenice
Hrbáček Ladislav, trenér: Škoda další zbytečné ztráty bodů. Před začátkem zápasu by jsme asi bod brali.