13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Opatov s Pyšelem nezaváhal

12

Opatovští fotbalisté na svém hřišti v zápase s Pyšelem zvítězili a dostali se do první poloviny tabulky

V první půli branka nepadla

Do Opatova zavítali fotbalisté Pyšelu, kteří se pohybují až v dolních patrech tabulky. V minulém kole musely odvracet blamáž proti předposledním Hrotovicím, když vyrovnávaly až v poslední minutě zápasu. Opatov také nezažil příliš povedený zápas, když mu na půdě Šebkovic B nestačilo vedení a zcela jasně prohrál 4:1. Přesto byl v tomto zápase mírným favoritem domácí tým. Pyšel navíc trápí velká marodka. Poslední domácí podzimní zápas Opatova se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí, tak jako ostatní zápasy tohoto kola. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Oba celky si hlídaly útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážil, tak jak domácí gólman Radek Kšír tak i hostující brankář Lukáš Teplý žádný střelecký pokus jednoho či onoho celku za svá záda nepustil. Diváci se tak za celý první poločas žádné branky nedočkali, a tak odcházely oba týmy za stavu 0:0 do kabin.  Zápas byl tak zcela otevřený a vše tak měl rozhodnout až druhý poločas.

Domácí ve druhé půli zabrali

Ve druhé půli šli jako první do vedení domácí, když se v 50. minutě prosadil Radek Pokorný - 1:0. Hosté však hned v 53. minutě Lukášem Hadrabou vyrovnali na 1:1. V závěru zápasu pak přeci jen domácí strhli vítězství na svoji stranu, když se nejprve v 75. minutě trefil podruhé v zápase Radek Pokorný a na konečných 3:1 uzavřel účet zápasu Petr Jirka - 3:1.

TJ Sokol Pyšel
Tůma Ondřej, hráč: Pořad se trápíme, nehrajeme v klidu, ztrácíme míče. Pořád dokola.

FK Opatov
R. Kšír [-] - Z. Daniel [-] , P. Jirka [-] (81. L. Kabelka [-] ) , M. Malík [-] , D. Čučelin [-] , J. Horáček [-] , M. Ježek [-] , M. Čurda [-] (88. M. Solař [-] ) , A. Švaříček [-] (86. V. Eliáš [-] ) , R. Pokorný [-] , M. Kšír [-]

L. Teplý [-] - R. Kurečka [-] , L. Hadraba [-] , L. Sobotka [-] (87. O. Adam [-] ) , J. Höfner [-] (73. P. Žák [-] ) , L. Kadlec [-] , O. Tůma [-] , F. Dvořák [-] (85. R. Babuněk [-] ) , J. Hejátko [-] , L. Tůma [-] , D. Šubert [-]

ŽK: 67. M. Malík , 82. M. Čurda , 88. Z. Daniel , 89. L. Kabelka - 48. P. Žák , 60. D. Šubert , 70. L. Teplý , 73. J. Höfner , 90. R. Kurečka .
Hráči zápasu: R. Pokorný - L. Hadraba .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: SYROVÝ Ondřej - FORTELNÝ Jaromír (N), KVAISER Jiří (N).