13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Čáslavice v Hrotovicích vybojoval další výhru

75. T. Hadraba - 37. M. Zikmund (p.) , 82. M. Rada
12

Fotbalisté Hrotovic si připsali další domácí ztrátu, když proti Čáslavicím podlehli 1:2.

Hosté se ujali vedení

Hrotovice přivítaly na svém hřišti fotbalisty Čáslavic, kteří jako nováček soutěže hraje nejen v poklidných vodách, ale zároveň je vtažen do postupových bojů. To opačné starosti mají v Hrotovicích, které se pohybují na hraně sestupu. V minulém kole byly Hrotovice velice blízko výhry na půdě Pyšelu, o kterou přišly až v samotném závěru zápasu. Čáslavice zase dokázaly remizoval 1:1 s Radoticemi. Utkání se hrálo za velmi příjemného fotbalového počasí. Zápas začal celkem vyrovnaně, se šancemi na obou stranách, ale obrany obou celků odolávali. Až ve 37. minutě proměnil penaltu za hru rukou v pokutovém území hostující Michal Zikmund a otevřel skóre na 0:1. Zápas byl přesto nadále otevřený.

Hosté se o výhru připravit nenechali

Domácí se poté začali trochu trápit a díky chybám dávali hostům šance na další branky. Ke zvratu ale došlo až 75. minutě, kdy z přímého kopu prostřelil zeď Tomáš Hadraba a srovnal na 1:1. Domácí se snažili výsledek otočit ve svůj prospěch a tak otevřeli obranu, toho ale hosté využili a v 82. minutě brankou Milana Rady šli opět do vedení.Konečný  výsledek 1:2 byl pro domácí celek krutý a úplně neodpovídal počtu šancí - na obou stranách v průběhu zápasu zvonily tyče a i brankáři se předvedli skvělými výkony.

Sokol Hrotovice
Hlavnička Jiří, hráč: Konečný výsledek 1:2 úplně neodpovídal počtu šancí - na obou stranách v průběhu zápasu zvonily tyče a i brankáři se předvedli skvělými výkony.

J. Křivánek [-] - L. Mlejnek [-] , M. Mlejnek [-] , M. Hrůza [-] , M. Pitor [-] , J. Kučera [-] , F. Pekárek [-] , J. Petřek [-] (46. F. Strohmer [-] ) , M. Pachr [-] , L. Dvořák [-] , T. Hadraba [-]