11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Rouchovany opět vítězí

12

Vedoucí tým soutěže z Rouchovan v zápase s Šebkovicemi B opět zabral a zvítězil jasně 8:2

Domácí o gól lepší

Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí, stejně jako ostatní zápasy tohoto kola. Začátek utkání vyšel do na výbornou. Hned v 2. minutě utkání napřáhl Luboš "RobertoCarlos" Škoda kousek za vápnem k přízemní střele k pravé tyči a trefa to byla vskutku výstavní. I nadále míč na kopačkách drželi převážně domácí a hned ve 14. minutě se taky krásně trefila druhá letošní posila – Dominik Denemarek. Další šance jenom přibývaly ale brankostroj se prozatím lehce zadrhl, proto musel přijít trest – hosté krásným lobem (zřejmě né úplně chtěným) z hranice vápna zaskočili ve 29. minutě

Edward Pelckmans

I tak kvalitního a zkušeného gólmana, jakým Škarabela bezpochyby je – 2:1. Do konce poločasu měl změnu na kopačkách ještě několikrát kapitán Zdeněk Holoubek, ale prozatím pouze seřizoval mířidla.

Domácí se po pauze rozstříleli

Druhý poločas domácí pokračovali v tlaku a začali konečně proměňovat šance. Zdeňkovi Holoubkovi stačilo pouze 20 minut aby zkompletoval hattrick. Po dalších krásných kombinacích ještě přidal branku Luboš Škoda a po minulé absenci taky Patrik "Motýl" Furiš. Ovšem za zmínku také stojí branka Ondřeje "Žolíka" Pospíšila, který prvním kontaktem s míčem zkušeně přeloboval gólmana hostí. Šebkovice v druhém poločase přidali ještě jednu branku

Edwarda Pelckmanse

a po devadesáti minutách na tabuli svítil stav 8:2.

1.SK Rouchovany
Wokurek Radim: Slušelo by poděkovat divákům, jejichž podpora byla jak je již dobrým zvykem parádní. Další zápas hrajeme opět doma a bude to klíčový zápas s týmem Jemnicko "B" v neděli už od 14:30. Přijďte nás opět podpořit a něco lehce popít pojíst. Jde totiž o duel prvních dvou týmů.

TJ Sokol Šebkovice B
Hrůza Pavel, hráč: V prvním poločase jsme brzy prohrávali ale udrželi soupeřovi střelce ještě na uzdě. Pak se nám dokonce povedlo vyrovnat, ale branka nebyla uznána za údajnou ruku. V druhém poločase jsme již tlak od soupeře neudrželi a dostali nášup.

L. Škarabela [-] - P. Jelínek [-] , J. Králík [-] (60. T. Havelka [-] ) , M. Holoubek [-] (76. R. Křivánek [-] ) - L. Škoda [-] , D. Denemarek [-] (81. O. Pospíšil [-] ) , R. Havelka [-] - Z. Holoubek [-] - M. Salák [-] , P. Furiš [-] , D. Fiala [-]

M. Papoušek [-] - J. Němec [-] (79. J. Svoboda [-] ) , J. Fejta [-] , P. Hrůza [-] , E. Pelckmans [-] , R. Svoboda [-] , D. Kašpárek [-] , L. Říha [-] , D. Bílek [-] , J. Holčapek [-] , M. Roupec [-]

ŽK: 34. J. Fejta .
Hráči zápasu: Z. Holoubek .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: OŠMERA František - ŠKARABELA Radim (N), HORKÝ František (N).