7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Okříšky B doma rozdrtily a Šebkovice B

18. M. Mašek , 45. K. Vostal , 47. T. Dočkal , 54. M. Večeřa (p.) , 68. K. Vostal , 70. V. Bulant , 74. R. Ryšavý , 78. J. Dokulil , 87. F. Rampír
15

V zápase dvou rezervních týmů mezi Okříškami a Šebkovicemi skončil vysokou výhrou domácího celku v poměru 9:0

Domácí dvakrát udeřili

Okříšky B přivítaly na svém hřišti další rezervní tým z Šebkovic, který si dokázal v minulém kole připsat první soutěžní výhru a pomalu opouští suterén tabulky. Domácí vleteli do zápasu velice dobře, vytvářeli si jednu šanci za druhou. Až v 18. minutě se prosadil Martin Mašek - 1:0. Další vyloženě šance domácích zlikvidoval výborně chytající šebkovicky brankář. Ale i hosté se dostali do dvou gólovek, naštěstí pro benfiku je neproměnili. Domaci do poločasu stačili po rohu zvýšit ve 45. minutě Karlem Vostalem na 2:0.

Domácí se po pauze rozstřílely

Když se na začátku druhé půle lišácky z dálky trefil ve 47. minutě Tomáš Dočkal bylo po zapase - 3:0. Ale domácí nepolevili a postupně navyšování skóre. V 54. minutě byl domácím nabídnut pokutový kop, který s přehledem proměnil Michal Večeřa - 4:0. V 68. minutě se pak podruhé v zápase trefil Karel Vostal a bylo to již 5:0. Hned dvě minuty na to se také střelecky prosadil Viktor Bulant - 6:0. A domácí celek neměl stále dost a v 74. minutě se také zapsal do střeleckých statistik Radek Ryšavý - 7:0. Dalším domácím střelcem se pak stal v 78. minutě Jan Dokulil - 8:0. Postupná desítka tak visela ve vzduchu, ale už jen jednou rozvlnil hostující síť v 87. minutě Filip Rampír. Domaci si zaslouženě připsali před výbornými domácími divaky tři body.

TJ Sokol Šebkovice, z.s. B
Hrůza Pavel, hráč: Okříšky nás v dnešním zápase jasně přejeli. První půlka vyrovnanější kde jsme i my měli své šance. Do druhé půlky bylo možná lepší kdybysme nenastoupily, tam bylo všechno špatně.

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Hvězda [-] - T. Dočkal [-] (60. R. Dokulil [-] ) , P. Molák [-] (46. F. Rampír [-] ) , L. Mašek [-] , M. Večeřa [-] (73. M. Mašek [-] ) , J. Jůza [-] , K. Vostal [-] , V. Bulant [-] , J. Dokulil [-] , P. Netolička [-] (46. R. Ryšavý [-] ) , M. Mašek [-]

M. Papoušek [-] - P. Konvalinka [-] , E. Pelckmans [-] , D. Kašpárek [-] (46. D. Bílek [-] ) , P. Hrůza [-] , M. Roupec [-] , P. Durda [-] , J. Fejta [-] , J. Svoboda [-] , R. Svoboda [-] , J. Holčapek [-]

ČK: 80. P. Konvalinka .
Hráči zápasu: M. Mašek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: RYGL Antonín - SVOBODA Vladimír, HOLEŠÍNSKÝ Marek (N).