7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Jemnicko B opět vítězí

40. J. Nestr , 77. L. Hadraba (p.) - 49. M. Hošek , 60. M. Sevelda (p.) , 73. M. Sevelda (p.) , 80. J. Anděl
14

Fotbalisté Pyšelu ztratili dobře rozehraný zápas dvou loňských účastníků Okresního přeboru proti Jemnicku B

Domácí o gól lepší

Pyšel přivítal na svém hřišti fotbalisty z Jemnicka B. Oba celky se dobře znají, poněvadž v minulé sezóně proti sobě nastupovali o soutěž víš v rámci zápasů Okresního přeboru. Vstup do nové sezóny je pro oba celky průměrný se střídavým úspěchy, což znamená umístění ve středu tabulky. Zápas se hrál za typického podzimního počasí, které přilákalo skromnou návštěvu. Do utkání vstoupili aktivněji hosté, ale recept na překonání domácího gólmana nemohli najít. Když už se zdálo, že skončí první poločas bez branek přihlásili se ke slovu domácí, které nakonec poslal ve 40. minutě Jan Nestr - 1:0. Zápas byl ale nadále otevřený a mohl dopadnout jakkoliv.

Hosté zápas otočili

A ve druhé půli konečně pro Jemnicko zlepšili hosté koncovku a začalo jim to tam padat do soupeřovy branky. Hned ve 49. minutě bylo zásluhou Martina Hoška vyrovnání - 1:1. Hosté byli v domácí šestnáctce nebezpeční a dokázali si dvakrát vybojovat zahrávání pokutového kopu, které dokázal proměnit v 60. a 73. minutě Martin Sevelda, jehož zásluhou otočili hosté skóre na 1:3. V 77.  minutě sice domácí Lukáš Hadraba vykřesal též z pokutového kopu naději na bod, ale hned v 80. minutě vrátil hostům klid na kopačky Jiří Anděl - 2:4.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: První poločas jsme měli vyhrát 4:1, ale nakonec jsme prohráli 1:0. V druhé půli jsme konečně zlepšili koncovku a začalo nám to padat do soupeřovy branky. Celé utkání jsme byli lepší a zaslouženě si vezeme domů 3 body