8.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2019-2020

--

V Jáchymově se body dělily

6

Na zápase fotil a report zaslal Petr Šikýř. Děkujeme!

I přesto, že hosté přijeli posíleni s hráčí s "A" utkání skončilo spravedlivou remizou ,kdy domácí hráči ve druhém poločase soupeře téměř celý poločas nepustili před svého brankáře. Stínem utkání byla 85.minuta,kdy Nejdek kopal penaltu. Domácí golman ji chytil, ač měl balon v ruce hostující hráč do něj zajel a kolíky kopačky mu rozrhnul obličej. Golman musel střídat a být ošetřen v nemocnici. Hostující hráč nedostal ani žlutou kartu. Branku za domácí vstřelil v 65. minutě Wittmayer Štěpán. Titulek k tomuto zápasu je tedy 1:1, ne 0:1