11.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Nové Hodějovice ve druhém poločase vybojovaly tři body s Mladým

17. D. Vrzal - 44. P. Hrubý , 62. M. Rudolf
11

České Budějovie - Fotbalisté mládské rezervy prohráli v 11. kole III. třídy s Novými Hodějovicemi 1:2. Domácí poslal do vedení v prvním poločase Vrzal, ale za hosty v závěru prvního poločasu vyrovnal Hrubý a v 62. minutě otočil nepříznivý stav Rudolf.

První poločas skončil nerozhodně

Béčko Mladého postavilo hráče věrné svému názvu - tedy převážně své mladé, talentované kluky. Ti jakoby nevyužívali plně své rychlostní převahy a hrozili spíše po chybách Hodějovic. Jednu takovou chybu, ztrátu míče, potrestal nekompromisně David Vrzal - 1:0. Tento hráč dělal hostující obraně problémy až do svého vystřídání. Důležitý moment přišel těsně před pauzou, když se Petr Hrubý vydal na výlet a po narážečce s Janovským vyrovnal - 1:1.

Hosté nečekaně odvážejí všechny body

Po pauze se trefil z přímého volného kopu Michal Rudolf a potvrdil dobrou formu - 1:2. Od té doby domácí útočili do deseti hráčů a měli to velmi těžké. Hrozili tak spíše střelami za velkým vápnem. Jejich nadějné pokusy však zneškodnil nejlepší hráč hostů brankář Rozycki. Hodějovice si tak odvezly všechny body a dotáhly se bodově na svého soupeře. Rezerva Mladého je tak po slibném začátku až na osmém místě. Nové Hodějovice jsou vinou horšího skóre desáté.

Autor: Petr Hrubý

FC Nové Hodějovice
Petr Hrubý (hráč): Vybojovali jsme velmi důležité tři body, ze kterých máme velkou radost. Lepším týmem jsme určitě nebyli, na druhou stranu za ta utkání, které jsme smolně ztratili, jsme si podle mě už taky trochu štěstí zasloužili.