11.kolo, Karlovarský | Cheb | III. třída , 2014-2015

--

V divoké přestřelce se nakonec po penaltách radovala Velká Hleďsebe

0

První poločas:

Hosté měli vynikající vstup do zápasu. Do vedení je poslal gólem již v 6. minutě útočník Michal Vrána.

O 4 minuty později již Velká Hleďsebe vedla o dvě branky. Tentokrát mířil přesně Lukáš Kutil.

Ve 31. minutě se skóre měnilo znovu a opět to byli hosté, kteří se prosadili. Svou druhou branku vstřelil Michal Vrána.

Domácím se ale ve 36. minutě podařilo snížit díky brance Petra Dvořáka, týmy tak šly do kabin za stavu 1:3.

Druhý poločas:

Do druhé půle ale narozdíl od té první vstoupili lépe domácí. V 53. minutě se trefil vystřídavší Filip Helembai, který snížil na rozdíl jediné branky.

V 68. minutě domácí "B" tým Teplé dokonce vyrovnal, střelcem branky byl Rudolf Peřina.

V 73. minutě se ale zpět do vedení dostali hosté, branku si připsal Pavel Šanda.

Už to vypadalo, že hosté dovedou zápas do vítězného konce, tři minuty před koncem základní hrací doby ale vyrovnal Pavel Charvát, šlo se tak na penalty.

Penalty:

V pokutových kopech byli úspěšnější hosté, kteří v nich zvítězili, stejně jako v celém zápase, výsledkem 5:4 a z Hrozňatova si tak odvezli všechny 3 body.

TJ Sokol Teplá B
Pavel Charvát (vedoucí mužstva domácích): Poločas byl 3:1 pro hosty, kteří byli jasně lepší. Ve druhé půli se obraz hry obrátil a my dokázali srovnat. Hodně zásadní bylo, že máme starší tým.