1.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

V Lukách nerozhodně

33

Vyrovnaný zápas v Lukách skončil dělbou bodů.

Po poločase nerozhodně

Hosté vstoupili do zápasu aktivně a na začátku byli lepším týmem. Také šli brzy do vedení, když se po rohovém kopu Doležala trefil křížnou bombou Šimek - 0:1. Další šance měli Koukal s Alešem Neumanem, ale hubené vedení hostů nenavýšili. Domácím pomohl příchod Filipa Tomana, který se na hřiště dostal ve 14. minutě. Právě Toman byl ve 26. minutě faulován na hranici velkého vápna a Bulant přímý volný kop poslal za Pokorného záda.

Ve druhém dějství branka nepadla

Druhý poločas byl plný soubojů a tvrdých faulů, se kterým si mladý sudí nevěděl rady. Není tak divu, že se nakonec i červenalo, když neudržel nervy na uzdě Pavel Neuman a musel do sprch. Domácí se v závěru dostali do tlaku, ale hosté nakonec cenný bod vybojovali.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Bohdalovští mohou poděkovat svému brankáři Radimovi Pokornému, který obětavě bez jakéhokoliv tréninku zaskočil za Romana Velína, který musel se svou přítelkyní do porodnice a neudělal, vyjma žluté karty za zbytečné komentáře k rozhodčím, žádnou chybu. Bohdalov tak skončil se třinácti body na desátém místě, ale v vzhledem k vyrovnanosti druhé poloviny tabulky a jen tříbodovému náskoku před sestupovými vodami, jej bude čekat přes zimu hodně a hodně práce.