11.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Jaroměřice vydřely tři body

31

Zápas rozhodla jediná branka, kterou vstřelili ve druhém poločase domácí.

Po půli nerozhodně

V Jaroměřicích se hrálo okresní derby. V prvním poločase se hosté dostali do třech solidních šancí, ale jednou trefili tyč, poté minuli prázdnou bránu a v další šanci se zaskvěl Macháček. Svou šanci měli i domácí, ale dopadli podobně jako hosté.

Domácí po přestávce rozhodli

Stařeč sice po přestávce držela míč na svých kopačkách, ale byla prakticky neškodná. Růžky začali vystrkovat i domácí a nakonec to byli oni, kdo se radoval z jediné branky zápasu. V 72. minutě se trefil Dusík a domácí vedli - 1:0. Hostům chyběl lepší pohyb a přesnost. Nasazení naopak zdobilo výkon domácích, kteří také ve většině zápas končili naprosto vyčerpaní a i proto si body zasloužili.

Jaroměřice jedou v dalším kole do Luk. Stařeč hraje doma s Přibyslavicemi.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Tomáš Hambálek (hráč): Jaroměřice potřebovaly konečně bodovat, kdy se jim to podařilo. Hosté měli několik tutovek ale vždy se zaskvěla obrana nebo skvělý Macháček. Domácí proměnili až třetí šanci a ta byla vítězná.

TJ Sokol Stařeč
František Prokop (trenér): Z naší strany hodně nepovedený zápas, špatný výkon nemůžeme omluvit ani silně kombinovanou sestavou. Ještě první poločas snese z naší strany určité měřítko, ale tři gólové šance jsme promarnili, když nás vychytal domácí brankář resp. jsme trefili tyč a naopak netrefili prázdnou branku. Ve druhém poločase jsme možná měli opticky víc míč na svých kopačkách, ale pro branku domácích jsme byli prakticky neškodní. Chyběl nám hlavně lepší pohyb a přesnost, možná i větší nasazení. Nasazení naopak zdobilo výkon domácí, kteří také ve většině zápas končili naprosto vyčerpaní a i proto si body zasloužili.

M. Macháček [-] - P. Pejchal [-] , J. Stejskal [-] , J. Heralecký [-] (89. P. Šustek [-] ) , J. Urbánek [-] , A. Filipi [-] , F. Dusík [-] , Z. Melán [-] , M. Svoboda [-] , A. Svoboda [-] , T. Hambálek [-]

D. Obůrka [-] - J. Zejda [-] , M. Linhart [-] , J. Dolníček [-] (76. K. Janík [-] ) , F. Strouha [-] , M. Bříza [-] , D. Tomek [-] (63. M. Petráněk [-] ) , V. Smejkal [-] , R. Ježek [-] , L. Lauš [-] , R. Linhart [-]

ŽK: 50. D. Tomek .
Hráči zápasu: M. Macháček , F. Dusík .
Počet diváků: 49. Rozhodčí: ZADINA Petr - ŠABACKÁ Lucie, VÉVODA Jiří.