ZADINA Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rantířov - Lučice 1:1 (0:1) 23.03. 15:00 -
Bedřichov B - N. Rychnov 0:5 (0:2) 29.10. 14:30 -
Batelov - Maraton B 3:2 (2:1) 21.10. 14:30 -
Lučice - Leština 6:1 (3:0) 07.10. 15:00 -
Telč - Světlá B 8:0 (5:0) 01.10. 15:00 -
Vladislav - Rozsochy 2:2 (1:1) 24.09. 15:30 -
Dobronín - Rantířov 5:1 (3:1) 17.09. 14:30 -
Habry - Maraton B 1:3 (0:1) 10.09. 16:00 -
Ant. Důl - Ždírec B 1:3 (1:0) 03.09. 16:00 -
N. Rychnov - Světlá B 3:1 (2:0) 19.08. 16:30 -
Rantířov - N. Rychnov 0:2 (0:1) 12.08. 16:30 -
Luka - Mor. Bud. 2:2 (0:1) 11.06. 16:30 -
Jamné - H. Borová 3:0 (2:0) 04.06. 10:30 -
Rad. Svratka - Polná B 9:0 (4:0) 28.05. 16:30 -
Počítky - Bohdalov 3:4 (0:1) 20.05. 16:30 -
Hamry - Bedřichov B 2:3 (1:2) 13.05. 16:30 -
Kouty - Leština B 2:1 (0:0) 30.04. 16:00 -
Tis - H. Borová 4:1 (0:0) 29.04. 16:00 -
Stařeč - Luka 0:2 (0:0) 23.04. 16:00 -
Bory - Přibyslavice 7:0 (3:0) 09.04. 15:30 -
Hamry - Rudíkov 2:0 (0:0) 25.03. 15:00 -
Počítky - Rad. Svratka 2:3 (1:1) 29.10. 14:30 -
Stařeč - Polná B 5:4 (3:2) 23.10. 14:30 -
Maraton B - Lučice 3:3 (1:3) 16.10. 15:00 -
Křižanov - Rad. Svratka 1:1 (0:1) 02.10. 15:00 -
H. Borová - Tis 0:2 (0:0) 17.09. 15:30 -
Přibyslav B - Ždírec B 3:0 (0:0) 21.08. 16:30 -
Stařeč - Počítky 2:3 (0:1) 07.08. 16:30 -
H. Borová - Batelov 0:2 (0:1) 11.06. 16:30 -
Jaroměřice - Stařeč 2:7 (2:4) 05.06. 16:30 -
Přibyslavice - Nedvědice 4:5 (1:3) 29.05. 16:30 -
Habry - Ždírec B 3:3 (2:2) 15.05. 16:30 -
Rudíkov - Stařeč 6:3 (2:2) 30.04. 16:30 -
H. Borová - Lučice 1:3 (1:2) 22.04. 17:00 -
Ždírec B - Pohled 4:4 (1:1) 16.04. 16:00 -
Bohdalov - Svratka 4:0 (1:0) 10.04. 15:30 -
Rudíkov - Bohdalov 4:2 (1:1) 27.03. 15:00 -
Svratka - Stonařov 0:1 (0:0) 06.11. 14:00 -
H. Borová - Beranov 4:0 (2:0) 31.10. 14:30 -
Stařeč - Jaroměřice 1:5 (1:3) 16.10. 14:30 -
Havl. Brod C - Pacov 1:4 (0:0) 10.10. 15:00 -
Pohled - Tis 1:1 (0:0) 26.09. 15:30 -
Stařeč - Stonařov 5:2 (4:0) 18.09. 15:30 -
Svratka - Nedvědice 3:4 (3:2) 11.09. 16:00 -
Ždírec B - Chotěboř B 3:0 kont. (1:2) 05.09. 16:00 -
Vel. Bíteš B - Bohdalov 1:1 (0:0) 04.09. 16:00 -
Pacov - H. Borová 4:2 (2:1) 29.08. 15:00 -
Habry - Lípa 2:5 (1:3) 22.08. 16:30 -
Tis - Lučice 3:0 (1:0) 21.08. 16:30 -
Hamry - Přibyslavice 2:0 (1:0) 14.08. 14:00