10.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Bohdalov se probral a bere tři body

34

Domácí se probrali v pravou chvíli a rozebrali Jaroměřice.

Domácí po půli vedli

Domácí byli pod tlakem, ale v neděli ukázali, že fotbal hrát umějí. Domácí šli do vedení ve 23. minutě, když svoji šanci proměnil Křesťan - 1:0. Pohodu do domácích řad vlila druhá branka, která padla těsně před přestávkou. Tu vstřelil Pokorný - 2:0. Domácí tak šli do kabin v mnohem lepší náladě.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí pokračovali v dobrém výkonu i po poločase a jasně režírovali hru. V 58. minutě se dostal ke střele Šimek a pěknou ránou rozvlnil síť - 3:0. Chvíli na to se trefil i Koukal a domácí vedli o čtyři branky - 4:0. Zmar hostí dokonala neproměněná penalta, kterou parádně zlikvidoval Velín. Poslední hřebíček do rakve zatloukl hostům v 87. minutě Fabík - 5:0.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Bohdalovští si svým výkonem snad udobřili domácí diváky, kteří je po utkání vyprovodili hlasitým potleskem. V příštím zápase jedou bohdalovští do Přibyslavic a pokud odjedou v podobné sestavě a zopakují dnešní výkon nemuseli by být bez šancí.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Tomáš Hambálek (hráč): K zápasu jsme přistoupili lehkovážně, když jsme si mysleli, že nás soupeř nemůže překvapit. Opak byl však pravdou. Soupeř na nás vlétl, kdy si vypracoval několik šancí, které proměnil. Zmar hostí dokonalá už jen neproměněné penalta, která by stejně nic neřešila.

R. Velín [-] - O. Chalupa [-] , D. Skála [-] , P. Neuman [-] , A. Fabík [-] - F. Boháček [-] (64. J. Večeřa [-] ) , V. Koukal [-] , J. Šimek [-] , A. Neuman [-] - D. Křesťan [-] (76. J. Wasserbauer [-] ) , V. Pokorný [-] (70. J. Švoma [-] ) -

M. Macháček [-] - P. Pejchal [-] , J. Stejskal [-] , J. Heralecký [-] (79. P. Šustek [-] ) , J. Urbánek [-] , V. Huňka [-] (69. Z. Nykrmajer [-] ) , F. Dusík [-] , Z. Melán [-] , M. Svoboda [-] , A. Svoboda [-] , T. Hambálek [-]

ŽK: 28. O. Chalupa , 55. A. Neuman - 17. Z. Melán , 37. A. Svoboda , 44. J. Stejskal , 89. M. Svoboda .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: PŮLPÁN Ondřej - KRONDRÁF Jan, ŽALOUDEK Patrik.