4.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

23. M. Hobza , 53. D. Adam , 55. D. Adam , 64. V. Lampíř , 66. M. Hobza
29

Třebíčští zvládli i druhý domácí duel a berou tři body.

Domácí po poločase vedli

Domácí byli v celém zápase jasně lepším týmem, drželi míč a svého soupeře, který se v úvodu sezóny trápím, prakticky nepustili do hry. Třebíčští si vypracovali velké množství šancí, ale v prvním poločase se trefili jen jednou. Ve 23. minutě se dostal k míči Hobza a rozvlnil síť za Rychteckým - 1:0. I přes další šance domácí svoje vedení nezvýšili a do kabin tak odcházeli jen s těsným jednogólovým náskokem.

Domácí si vedení pohlídali

Pytel se s brankami roztrhl v první polovině druhého poločasu, kdy domácí skórovali hned čtyřikrát. V 53. minutě se trefil ve formě hrající Dominik Adam - 2:0. Ten samý hráč byl i na konci další pěkné akce domácího celku o dvě minuty později, trefil se popáté v sezóně a usadil se na pozici krále střelců - 3:0. V 64. minutě se navíc trefil i stoper Lampíř - 4:0. Gólový účet svého parťáka z útoku dorovnal v 66. minutě Hobza, který se trefil podruhé v utkání - 5:0. Zbytek zápase se už jen v poklidu dohrával.

FŠ Třebíč jede v dalším kole do Moravských Budějovic. Polná se bude prát o první body s Nedvědicí.

SK Fotbalová škola Třebíč
Filip Křen (asistent trenéra): Trošku nás mrzí to, že jsme nebyli schopni dohrát velké množství vypracovaných šancí zejména v první půli. Jinak jsme doma dali pět branek, soupeře prakticky k ničemu nepustili, naše držení míče bylo více než výrazné a proto jsme po dnešním utkání s našim výkonem i způsobem hry spokojeni.

J. Slatinský [-] - M. Filipec [-] (64. J. Roupec [-] ) , V. Lampíř [-] , P. Saitl [-] (82. F. Křen [-] ) , L. Tomek [-] - L. Hráček [-] , O. Jeřábek [-] , M. Bukáček [-] (77. T. Pomanka [-] ) , M. Minář [-] - M. Hobza [-] (77. V. Prchal [-] ) , D. Adam [-] (60. M. Ustohal [-] )