12.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Jediný gól padl v utkání Vejprnic s Horní Břízou

26

Vzhledem ke ztrátě Stříbra na půdě Nepomuka se mohli hráči Horní Břízy v případě výhry nad slávistickými mladíky posunout do čela tabulky KPM. Zápas mnoho šancí nepřinesl, v závěru zápasu však hosté uděřili a také díky dnešní nečekané prohře Domažlic zůstanou minimálně do příštího víkendu na první příčce..

Bezbrankový první poločas

Úvodní minuty duelu patřili hostům, kteří drželi balón a borci z Vejprnic se ne a ne dostat do hry.

Postupem času se však domácí začali osmělovat a přebírat iniciativu.

Dvě velké šance jim lapil gólman Schimmer. Jeho protějšek Vavrík v brance Vejprnic byl téměř bez práce.

Poločas tak skončil bez branek.

Trojanec vystřelil Bříze vítězství

Druhé dějství pokračovalo v podobném duchu, jako to úvodní.

Hrálo se v podstatě od vápna k vápnu a žádná větší šance na obzoru nebyla.

Rozhodující okamžik přišel v 73. minutě. Hosté se dostali do první větší šance, kterou dokázal zužitkovat Trojanec.

Vejprnice již zareagovat nedokázaly, na čemž měla lví podíl obrana Horní Břízy spolu s gólmanem Schimmerem.

Hosté si tak odváží tři body po těsné výhře 1:0.

SK Slavia Vejprnice
Jiří Šámal, trenér domácích: S Horní Břízou jsme odehráli hodně vyrovnané utkání. V úvodu jsme měli příliš respektu, jelikož výsledky soupeře mluvily jasně. Od nějaké patnácté minuty jsme ale převzali iniciativu hry a téměř po zbytek zápasu jsme byli lepším celkem. Vypracovali jsme si dvě šance, bohužel jsme góla nedali a z jediné příležitosti hostů nás potrestal Trojanec. Opět jsme tedy dostali lekci z efektivity, což je z naší strany už ohraná písnička. My hrajeme, ale soupeř dává góly.

J. Vavrík [-] - M. Potoček [-] , V. Puhlovský [-] , T. Kotva [-] (85. M. Gesl [-] ) , F. Krejčí [-] (86. P. Bárta [-] ) , R. Křen [-] , L. Kramer [-] , J. Král [-] , L. Rauch [-] , J. Bernard [-] , F. Heindl [-] (69. D. Křen [-] )