9.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Nýrsko deklasovalo Staňkov

75. T. Tlustý (p.) - 2. I. Varga , 12. M. Lucák , 18. I. Varga , 45. I. Varga , 53. T. György , 62. T. György (p.) , 82. M. Trumpeš
30

Nováček soutěže se v dosavadním průběhu trápí, získal zatím pouhé dva body a krčí se tak na posledním místě tabulky. Na jeho trávník navíc dorazili borci z Nýrska, kterým se naopak začátek sezóny povedl znamenitě..

Skóre otevřel Varga

Od úvodu drželi balón na kopačkách hosté a diktovali tempo hry. Do vedení se dostali již ve 2. minutě, kdy Jánského překonal útočník Varga.

O deset minut později to bylo už o dvě branky, mezi střelce se zapsal Lucák.

Do konce první půle padly ještě dva góly, oba měl na svědomí aktivní Varga, který tak za pouhých 45 minut zkompletoval hattrick.

Jen formalita

Nýrsko s vědomím pohodlného náskoku trochu zvolnilo a do hry se tak čím dál tím více dostával Staňkov.

Branky však padaly do domácí branky i nadále. V rozmezí 53. a 62. minuty prožil dvakrát gólovou radost kapitán Tomáš György a bylo to už 6:0 pro Okulu.

Staňkov se dočkal čestného úspěchu v 75. minutě. Sudí Duspiva odpískal pokutový kop proti hosům, k jehož exekuci se postavil Tlustý a překonal Toula.

Tečku za zápasem udělal střídající mladík Trumpeš a Okula tak zvítězila ve Staňkove suverénně 7:1.

FK Okula Nýrsko
Tomáš György, kapitán hostí: Takový zapas jsme po dvou ztrátách potřebovali. Pomohlo nám skvěle připravené hřiště a rychlá branka v úvodu. Mohli jsme hrát uvolněně a to se projevilo i na předvedené hře. Jsem rád, ze se zapojili navratilci po zranění, kteří naši hru zkvalitnili.