7.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Zruč přehrála Tlumačov

29

V rámci 7. kola KPM zavítal do Zruče tým Tlumačova. Ani jednomu z celků se v této sezóně moc výsledkově nedaří a tak se očekával vyrovnaný zápas..

Vedení se ujali domácí

Úvod zápasu patřil Zruči, která převzala od prvních minut iniciativu hry a po zásluze šla v 10. minutě do vedení. Prosadil se Žižka.

Hra se poté trochu vyrovnala, oběma týmům se naskytlo pár dobrých možností ke změně skóre, žádná se však neujala.

Po pětačtyřiceti minutách tak byl stav zápasu těsný - 1:0.

Na branku Krále zareagoval Džugan

Ve druhém dějství drželi balón na kopačkách spíše hosté, kteří nabývali s postupem času herní převahy a vyrovnání viselo ve vzduchu.

Pro domácí navíc přišla komplikace v podobě druhé žluté a následně červené karty pro Poláka.

Byla to ale paradoxně Zruč, která udeřila. Po jednom z rychlých brejků se prosadil Adam Král a bylo to 2:0.

Počet hráčů na obou stranách se poté vyrovnal v 80. minutě, kdy byl rovněž po druhém napomínání vyloučen Leitl a s hosty to vypadalo zle.

Kdo by ale čekal, že se Tlumačov položí, tak se pletl. Hosté ještě zvýšili presink a dostali svého soupeře pod velký tlak. To pramenilo v korigující branku z rohového kopu, o kterou se postaral Džugan.

I přes závěrečný tlak Tlumačova Zruč podruhé neinkasovala a zvítězila těsným rozdílem 2:1.

TJ Start Tlumačov
František Copák, hráč hostí: Do Zruče jsme jeli s tím, že chceme urvat jakýkoliv bod, takže do zápasu jsme šli nabuzení a s odhodláním. Prvních deset minut jsme se rozkoukávali, nemohli jsme se najít a zákonitě také přišel trest, jelikož jsme dostali hloupý gól. Poté jsme vyrovnali hru a byli i lepší . Druhý poločas jsme začali aktivně, snažili se držet balon a snažili se vstřelit branku. Měli jsme šance, které jsme nedali a po brejku dostali na 2:0. Nepoložilo nás to a dál jsme tlačili. Řekl bych, že jsme ještě přidali a to se nám vyplatilo, jelikož jsme dali po rohovém kopu kontaktní gól. Ke konci zápasu jsme měli velký tlak, ale vyrovnávací branku jsme nedali a bohužel prohráli 2:1 . Byl to velmi bojovný zápas a myslím si, že jsme i byli lepším týmem .