3.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2019-2020

--

--

Utkání Tábora s Veselím skončilo bezbrankovou remízou

13

Síly obou mužstev byly vyrovnané, ale nikomu se nepodařilo skórovat. Zápas tedy skončil remízou.

Pár šancí bez úspěšného zakončení

V prvním poločase byli aktivnější hosté. Vytvořili si dvě velké šance. První zlikvidoval  dobrým vyběhnutím domácí gólman a při druhé pomohlo domácím břevno. Meteor se dostal také do šance, ale střela šla mimo tyče hostující branky. Hra se odehrávala spíše na středu hřiště. První poločas tak končil za stavu 0:0.

Ani ve druhé části nepadla branka

Ve druhém poločase byl průběh hry téměř beze změny. Hosté byli úspěšnější v osobních soubojích, ale jejich aktivita končila u domácí šestnáctky. Domácí hrozili pouze z ojedinělých protiútoků, dokonce vstřelili branku, která ovšem pro ofsajd nebyla uznána. I když byli hosté o něco živější, konečná remíza je spravedlivým vyjádřením poměru sil. V dalším kole se utká Veselí se Slávií a Tábor změří své síly s Bernarticemi.