Josef Svatek

2026-2027

FK METEOR Tábor

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 FK METEOR Tábor

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Tábor | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 Met. Tábor C - Řepeč/Opařany 8:2 (1:2) 0 1 0 0 ne
19.09. 16:00 Větrovy B - Met. Tábor C 4:1 (0:0) 90 0 1 0 ano
25.10. 14:30 S.Ústí B - Met. Tábor C 4:2 (1:1) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihočeský | Tábor | III. třída 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 8 569 (ø 71,12) 1 (ø 0,12) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 5 404 (ø 80,80) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 8 537 (ø 67,12) 1 (ø 0,12) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 7 (ø 0,53) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 11 904 (ø 82,18) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 21 1817 (ø 86,52) 2 (ø 0,09) 5 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,09)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 20 1800 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 5 (ø 0,25) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 13 1126 (ø 86,61) 3 (ø 0,23) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 13 1152 (ø 88,61) 4 (ø 0,30) 7 (ø 0,53) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 5 445 (ø 89,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)