--

Chlumec nedal doma Ústí šanci

48. R. Čáp , 57. T. Bastin , 78. T. Labík
12

Fotbalisté Chlumce nad Cidlinou porazili jasně 3:0 Ústí nad Orlicí. Domácí dohrávali zápas o deseti.

FK Chlumec nad Cidlinou
Jan Kraus - trenér: Ústí přijelo, jak jsme čekali, spíše bořit než tvořit a jejich zdržovací taktika se jim v první půli dařila. My jsme hráli pomalu a soupeřovu branku jsme téměř neohrozili. Moc nám pomohla trefa Romana Čápa z úvodu druhé půle, po které soupeř přeci jen hru otevřel a od té doby jsme měli utkání plně ve své moci. Výhra je zasloužená a teď už se těšíme na Plzeň!!!

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Vladimír Chudý - trenér: První poločas jsme odehráli velice slušně, měli jsme hned z kraje utkání 100% gólovou šanci, bohužel ji nevyužili. Po zbytek prvního poločasu jsme pozorně bránili což se nám i docela dařilo. Bohužel jsme totálně nezvládli úvod druhého poločasu kdy jsme chybovali a dostali gól z přímého volného kopu. Pak nám byl zbytečně vyloučen hráč dostali se jsme druhý gól z brejku a bylo prakticky po utkání. Trochu nám svitla naděje když soupeř šel také do deseti, ale další rychlý gól po naši zbytečné ztrátě míčem na vápně soupeře rozhodl o konečném nelichotivém výsledku utkání pro nás.

R. Dunda [-] - T. Bastin [-] , M. Kopáč [-] , R. Čáp [-] (89. J. Kučera [-] ) , J. Špidlen [-] , T. Labík [-] (79. O. Žahourek [-] ) , R. Korba [-] (87. J. Labík [-] ) , M. Trávníček [-] , D. Koubek [-] , J. Havel [-] (85. T. Sedláček [-] ) , P. Veselka [-] (67. J. Novotný [-] )

J. Krátký [-] - P. Langer [-] , A. Nágl [-] (87. T. Pinkava [-] ) , V. Habrman [-] (74. M. Krátký [-] ) , J. Chleboun [-] , Z. Vaňous [-] (61. V. Pazdera [-] ) , F. Grepl [-] (61. D. Mayer [-] ) , V. Špatenka [-] , P. Falta [-] , J. Souček [-] , O. Skalický [-]

ŽK: 61. P. Veselka - 61. A. Nágl , 62. J. Chleboun , 73. O. Skalický . ČK: 69. J. Špidlen - 62. J. Chleboun .
Hráči zápasu: R. Čáp , T. Bastin .
Počet diváků: 357. Rozhodčí: Ulrich Tomáš - DRÁBEK Drahoslav, MAIELLO Francesco.