Jan Souček
2026-2027
| Číslo hráče | 15 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 5.8 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Svitavy |
| 2014-2015 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Divize C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1141 (ø 87,76) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Svitavy - Letohrad | 3:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 10:15 | Slavia HK - Svitavy | 3:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Svitavy - Hlinsko | 0:6 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | D. Králové - Svitavy | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Svitavy - Kolín | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Svitavy - Vykáň | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Ústí n/O - Svitavy | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Svitavy - Trutnov | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:30 | Přepeře - Svitavy | 3:1 (2:0) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | Svitavy - Mýto | 3:5 (2:1) | 88 | 88 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 10:15 | Chlumec - Svitavy | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Svitavy - Kosmonosy | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Police - Svitavy | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 15 | 1309 (ø 87,26) | 5 (ø 0,33) | 5 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL B | 15 | 1045 (ø 69,66) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL B | 32 | 2578 (ø 80,56) | 10 (ø 0,31) | 5 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 1 | 70 (ø 70,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize C | 30 | 2591 (ø 86,36) | 7 (ø 0,23) | 5 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 29 | 2621 (ø 90,37) | 8 (ø 0,27) | 9 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL B | 29 | 2448 (ø 84,41) | 2 (ø 0,06) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL B | 8 | 719 (ø 89,87) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL B | 16 | 1424 (ø 89,00) | 3 (ø 0,18) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 33 | 2910 (ø 88,18) | 8 (ø 0,24) | 5 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 34 | 3043 (ø 89,50) | 8 (ø 0,23) | 7 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,08) |
| Pardubický | 1.B třída sk. B | 1 | 83 (ø 83,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 30 | 2580 (ø 86,00) | 6 (ø 0,20) | 2 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 28 | 2384 (ø 85,14) | 10 (ø 0,35) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,14) |
| Pardubický | 1.A třída | 3 | 252 (ø 84,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 10 | 900 (ø 90,00) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) |




