62. M. Němec - 34. J. Černín , 43. M. Kroutil (p.) , 57. M. Sedlák , 85. M. Sedlák
15

Hosté potvrdili roli favorita a z Vysočiny si odvezli tři body.

Hosté po půli vedli

Hosté šli do vedení ve 34. minutě otevřel skóre utkání Černín, který prosadil se po Pachlopníkově rohovém kopu - 0:1. Dvě minuty před pauzou pak navýšil náskok Brňanů Miroslav Kroutil, který z pokutového kopu, nařízeného po faulu na Pachlopníka, vstřelil svůj šestý letošní gól - 0:2.

Hosté si vedení pohlídali

Po pauze se ke slovu přihlásil nejlepší střelec Zbrojovky - Martin Sedlák. V 57. minutě po Jamborově přihrávce přidal třetí branku, pět minut před pauzou pak proměnil v gól Holmanovu asistenci. Mezi jedenáctou a dvanáctou trefu brněnského kanonýra se vklínila i kontaktní branka domácího Němce, která ovšem znamenala jen kosmetickou úpravu skóre.

Havlíčkův Brod jede v dalším kole do Staré Říše. Zbrojovka přivítá Žďár nad Sázavou.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jiří Pabousek (trenér): Hosté si zaslouženě odvezli tři body, když po celý zápas potvrzovali roli favorita.

J. Kubát [-] - O. Štědrý [-] , -. Kouya [-] (75. P. Karlík [-] ) , T. Karlík [-] (81. J. Horn [-] ) , M. Němec [-] , D. Fikar [-] , M. Cakl [-] , J. Henek [-] , J. Pabousek [-] (58. J. Peřina [-] ) , L. Peřina [-] , V. Hloušek [-]