Derby pro ždírecký Tatran

16

Domácí vsítili gól na začátku i konci zápasu a z derby berou tři body.

Domácí po půli vedli

Parádní návštěva viděla ve Ždírci bojovný fotbal plný soubojů ve středu pole. Směr utkání udala 9. minuta, kdy po ose Jeníček - Vopršal doputoval míč až k Mrázkovi a ten poslal domácí do vedení - 1:0. Po půl hodině si ze strkanice s Vopršalem odnesl červenou kartu Svoboda a hosté šli do desíti. Na hřišti to však znát nebylo, když domácí defenzivu zlobil především aktivní Darkeh.

Domácí si vedení pohlídali

Po přestávce už hostům začaly síly přece jen ubývat. Domácí však dlouho čekali na gólovou pojistku. Ta přišla až v 87. minutě hry, kdy našel Bureš nekrytého Vopršala a ten si poradil s Kubátem - 2:0. Domácí ta slaví další tři body.

Ždírec jede v dalším kole na hřiště Zbrojovky. Havlíčkův Brod hostí Břeclav.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): Byl to boj. Cením si udrženého čistého konto i toho, že jsme protáhli vítěznou sérii.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jiří Pabousek (trenér): Hrálo se utkání velmi slabé úrovně. Domácí měli mírně navrch, ale i proti deseti hráli nakopávané míče. Ždírec vyhrál zaslouženě.

S. Pometlo [-] - P. Novotný [-] (81. R. Kolouch [-] ) , J. Málek [-] , M. Vopršal [-] (90. M. Slavík [-] ) , P. Pátek [-] (64. J. Novotný [-] ) , L. Mrázek [-] , J. Fikar [-] , V. Bureš [-] , L. Dočekal [-] (85. P. Klimeš [-] ) , P. Jeníček [-] , M. Koutný [-]

J. Kubát [-] - L. Peřina [-] , O. Štědrý [-] , -. Kouya [-] (85. G. Hascear [-] ) , K. Svoboda [-] , M. Němec [-] (75. D. Henek [-] ) , R. Darkeh [-] , D. Fikar [-] (79. J. Henek [-] ) , M. Cakl [-] , J. Peřina [-] (57. J. Pabousek [-] ) , T. Karlík [-]

ŽK: 29. M. Vopršal - 15. K. Svoboda , 24. -. Kouya , 60. D. Fikar , 86. O. Štědrý . ČK: 29. K. Svoboda .
Hráči zápasu: M. Koutný , M. Vopršal .
Počet diváků: 310. Rozhodčí: HUDEC Martin - KRONDRÁF Jan, MÜLLER Jiří.